javadsadeqi

Javad Sadeqi Sadeqi itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Javad Sadeqi Sadeqi itibaren Texas

Javad Sadeqi Sadeqi itibaren Texas

javadsadeqi

Bence bu kitabın temeli büyüktü - İki genç Çinli öğrenci "yeniden eğitim" için Kültür Devrimi sırasında eyaletlere sürüldü. Ellerini “yasaklı” okuma materyallerine almak için büyük çaba harcadılar. Keşke yazar hikayeyi biraz daha geliştirmiş olsaydı - hızlı bir okumaydı, ama olabildiğince tatmin edici değildi.

javadsadeqi

Harika kitap. Yerlerin ve insanların açıklaması çok etkileyici gerçek ve kitabı bitirmeden önce bırakmak neredeyse imkansız. Çoğu zaman kendime birinin nasıl böyle inanılmaz bir kurgu oluşturabileceğini soruyordum. 2010'da okuduğum en iyi kitap.

javadsadeqi

Paley, görünüşte kaçırdığım, tekrar tekrar referans aldığımı duyduğum büyük kısa öykü yazarlarından biridir. Bu yerel kütüphanede tek koleksiyon oldu ama iyi biriydi. Ah, Amerika'da yüzyıl ortası sonu geç şehir hayatının çürümesi ve çaresizliği!

javadsadeqi

Bu kitabı bitirmek beş haftamı aldı! Basitçe, kitap ilk üçte biri için sürüklendi, böylece bitirmek için bir zorlama bulamadım. Hikayenin sonraki bölümleri başlangıcından çok daha çekici, çünkü o zaman arsa görünmeye başlar ve daha sonra ne olacağını tahmin etmeye başlarsınız. Kitabın ana teması ya da fikri beni başlangıçta tutan şeydi. Yazarın harika fikirleri ve niyetleri olduğunu düşünüyorum, ancak kitabın kendisinde iyi bir şekilde ortaya çıkmadılar. Arada bir noktasını kaybeder; ve karakterleri anlamak biraz zor. Lucy'yi seviyorum, çünkü o üst düzey bir kahraman değil. En sevdiğim karakter Ben olmalı, çünkü kitapta "antiklik" hissini veren kişidir. Heyecanla arkadaşlarıma aktarmak benim için yeterince büyük bir şey olmasa da, yine de bir göz atmaya değer.

javadsadeqi

Zoya Pirzad'ın bu akıcı yazımını beğendim!