ipeksevdaa

Sevda Ipek Ipek itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Sevda Ipek Ipek itibaren Texas

Sevda Ipek Ipek itibaren Texas

ipeksevdaa

Bu kitabı gerçekten çok beğendim ve tekrar okuyacağım! İyi hayat dersleriyle dolu. Rahatlamak için her gece yatmadan önce birkaç sayfa okumaktan zevk aldım.

ipeksevdaa

Sembolizmin bir örneği olarak okuduk - renkler, yeni v. Eski para, vs. Görünüşe göre bu şeyler benim için doğru çıktı ... Kendimi gerçek hayatın bir açıklaması olarak "yeni ve eski para" temasını kullanırken buluyorum bu güne!

ipeksevdaa

** spoiler uyarısı ** vay. Bu yoğun oldu. Bu kitabı ne değerlendireceğimi bilmiyordum, bu yüzden 3 yıldız verdim: tam ortasında. Bazı parçaları sevdim ve diğerlerinden nefret ettim, çoğu da oradaydı ve hiçbir fikrim yoktu. Okumak sonsuza dek sürdü, çünkü rahatsız edici açıklamalar devam ediyordu ... Onları gözden kaçırıyordum, bir şeyleri özlediğimi fark ettim ve pasajı yeniden okumak zorunda kaldım. Sonu biraz belirsizdi, ama bir keresinde olanları elde ettikten sonra, çok yoğundu. Hayır, bu kitaptan sonra hiç de mutlu değil. Edgar'ın ölümü çok beklenmedik ve acımasızdı. Babasının çalışmalarını, kendinden feda eden sevgi dolu evlatı kurtarırken öldü. Köpekler muhteşemdi ve Almondine'in Edgar'ı ararken öldüğüne gerçekten dokundum. Claude sadece tamamen kötüdür. Kitapta tanıtıldığı andan nefret ettim. Bu kurnaz, kendine hizmet eden, taştan kalpli orospu! Ne tür bir insan kardeşini para için öldürüp karısını kazanmaya çalışır? Masum bir çocuğu öldürmek için kendisini nasıl getirebildi, yeğeni de daha az? Sonunda, bu kitabın muhtemelen hatırlayacağım tek kısmı var. Gerisi oradaydı. Sürükle ve sürükle ... Kitabın gerçekten çizildiği gibi olması gerekmedi. Hikayenin uykulu bir tarım kasabası ve ortalama bir aile ile ilgili olduğunu biliyorum, ancak bu eylem daha erken başlamış olabilir. Daha hızlı olsaydı daha etkili olurdu ve köpeklere daha fazla 'ekran zamanı' verilirdi. Genel olarak, kitabı beğenip beğenmediğime karar veremiyorum. Kitabın birçok tartışmalı inceleme kazandığını duydum ve nedenini anlayabiliyorum. * edit * Şimdi Hamlet okudum, bunun nasıl bir tür anlatıcı olduğunu görüyorum. Başka paralellikler görüp görmediğimi görmek için bu kitabı tekrar okuyabilirim.

ipeksevdaa

Biliyor musun? Bu kitaptan fazla bir şey beklemiyordum, çünkü bu yaz Boston Boston SaleForce fuarında ücretsiz olarak aldım ve "CEO, kitabının kopyalarını veriyor, kesinlikle beni satmak istiyorlar" diye düşündüm. onların ürünü ve kitap berbat olacak. " Aslında, beklenenden daha iyi oldu. Şirket olarak sadece SalesForce'un nasıl başladığını değil, bir iş açısından ilginç olanı değil, bulut bilişimin kavram olarak evrimini anlatıyor. Kitabı okumadan önce, Marc Benioff'un öyküsünü okumanın, kavramı hakkında bulut hakkında cevaplar arayan diğer kişilere açıklamama yardımcı olacağını anladım. Bir işletme kurmak ve başarılı bir şekilde bu şirketi çalıştırmak için 111 ipucu içeren bir "playbook" olarak ayarlandı. Mevcut mesleğim ve sahip olabileceğim herhangi bir pozisyon için faydalı olduğunu düşündüğü fikir ve deneyimleri buldum. Ayrıca, kitap okumanın, Ağustos 2011'in son haftasında katıldığım SalesForce yıllık konferansı "Dreamforce" için iyi bir hazırlık olduğunu hissettim. Sonuç olarak, bunu bir teknoloji girişimcisinin hikayesini okumakla ilgilenen herkese tavsiye ederim. SalesForce’i organizasyonlarında uygulamak üzere olan herhangi biri.

ipeksevdaa

Bu Edward II kraliçesi hakkında büyüleyici bir biyografi. Isabella genellikle carnate'de kötü olarak tasvir edilir, ancak çoğumuzun Edward II'nin saltanatı ve hayatının hayali olduğuna inandığı / öğretildiği bir çok "gerçek" gibi görünüyor. Weir'in biyografisi iyi araştırılmış ve birçok tarihi belge ve kaynak barındırıyor, ancak hiç kuru veya sıkıcı değil.

ipeksevdaa

Short read, very fun story, love how it expands on Enders time in school.

ipeksevdaa

Best (so far) synopsis of how we got ourselves into the horrific mess we're in. Starts in primate prehistory and reaches for a total explanation. Extremely good from roughly 1000 b.c. to present. Earlier times covered are speculation, included I think by the intellectual's compulsion for completeness. Thus, the first three chapters should be read with grains of salt; don't despair, because you will hit the meat midway through chp 3, and nutritious meat it is, for the rest of the book.