mdonald

M V V itibaren Brocēni Municipality, Letonya itibaren Brocēni Municipality, Letonya

Okuyucu M V V itibaren Brocēni Municipality, Letonya

M V V itibaren Brocēni Municipality, Letonya

mdonald

Ev eğitimini düşünüyorsanız, belki de okumalısınız. Değilse, o zaman ben hiç tavsiye etmem. Bu ayki kitap kulübü kitabımızdı ve kendimi bitirmek için bile getiremedim. Yazar, hayatının her alanında, düşüncesinde, alışkanlıklarında, hatta ailesinin nasıl bir yemek hazırladığına kadar çok kibirli, elitist ve kendini övüyor. Bazı konularda onunla aynı fikirde olmadığımı söylemiyorum, ama her şeyi sunma şekli beni deli ediyordu! Ayrıca, bilgilerini son derece çarpık ve yanıltıcı bir şekilde sunduğunu hissediyorum. Temelde evde eğitim ile devlet okulu eğitimi arasındaki fark ve farklı eğitim felsefeleri arasındaki kafası karışıktır. Söylediği şeylerle ilgili başka pek çok sorunum vardı ve devam edebilirdim ama bunu bırakacağım.

mdonald

biraz özlü, biraz tahmin edilebilir, ama yine de sevdim. yazarın genç yaşını yazarken şaşırtıcı derecede iyi yazılmış. tamamen kitap kalitesi ile ilgisiz, i İrlandalı argo gerçekten keyif aldım. kafamda İrlandalı bir aksanla okudum :)

mdonald

tamam. ilginç bir hikaye, iyi yazılmış, hızlı okuma.

mdonald

Stryker ve Zephyra. . .

mdonald

Bu, alzheimer'ın sıkı kocasına bakan bir kadın hakkında muhteşem bir kitaptı. Bu kitap, insanların ne kadar güçlü ve derinden sevebileceğini görmemi sağladı ve insanların gerçekten ne kadar iyi olabileceğini görmemi sağladı.