spring_snow0510

Polina Oskina Oskina itibaren 8715 Stavoren, Hollanda itibaren 8715 Stavoren, Hollanda

Okuyucu Polina Oskina Oskina itibaren 8715 Stavoren, Hollanda

Polina Oskina Oskina itibaren 8715 Stavoren, Hollanda

spring_snow0510

Tipik Laurens kahramanı gibi, Amanda Cynster atipik bir regent hanımefendi. Toplumun kurallarına göre oynamak ve mükemmel bir adamın evliliğini ve sonsuza dek mutlu bir şekilde teklif etmesini beklemek istemez. Amanda, toplumun daha skandal olaylarını, daha tehlikeli ve onun görüşüne göre, uygun bir rüşvet çekme umuduyla sürdürme planı yapar. Stephanie Laurens'in en iyi yaptığı hikaye bu. Heyecan verici ve yürekli.

spring_snow0510

Emma Smith ile ilgili başka kitaplar okuduğum için bu kitap yeni bilgilerle dolu değildi. Ama hayat hikayesini kilise tarihi ile birleştirdi, bu da ona biraz daha perspektif kazandırdı. Kaynak göstermekten harika bir iş çıkarıyorlar - diğer Emma biyografileri yapmıyor. Ayrıca çok eşliliğe ve Emma'nın Joesph'in ölümünden sonra dokunaklı konular olan hayatına değiniyorlar, ancak iyi örtüyorlardı ve zorlanamayan bu harika bayan hakkında daha fazlasını anlayabiliyoruz. Ben de yol boyunca sanat ekledi. Emma Smith hakkında sadece bir kitap okuyacaksan, bu en iyisi olurdu.

spring_snow0510

Bu kitap için daha doğru bir başlık, İngiltere'de Çocuk Edebiyatı Tarihine Giriş olacaktır. Açılış bölümleri konu hakkında iyi bir arka plan bilgisi sağlar, ancak kitabın eti zaman zaman adlandırılmış bir nehir haline gelir ve kapsamlı alıntılar ve alıntılar destekleyiciden daha dikkat dağıtıcıdır. 1994 yılında yayınlanmış olmasına rağmen, çocuk edebiyatındaki kilometre taşlarının kronolojisi 1970'lerden sonra oldukça seyrekleşmektedir ve çocuk edebiyatı kategorisindeki önemli çalışmalar için birçok seçenek tuhaf ve tartışmalıdır. Sonuç olarak, Çocuk Edebiyatına Giriş, bu konuda adil bir kitaptır, ancak bir atlama veya ek olarak değerlendirilmelidir. Çocuk edebiyatında bir ders veriyorsanız, ilk üç bölüme sadık kalın ve kendi araştırmanıza ve düşüncelerinize göre ders verin.