sirmakgunduz

S itibaren Ferguson, AR 72328, Birleşik Devletler itibaren Ferguson, AR 72328, Birleşik Devletler

Okuyucu S itibaren Ferguson, AR 72328, Birleşik Devletler

S itibaren Ferguson, AR 72328, Birleşik Devletler

sirmakgunduz

Gerçekten iyi kitap ve yazar !!!!

sirmakgunduz

Bunu Modernizm dersinde üniversitede okumak zorunda kaldım. Beni havaya uçurdu. Her yıl Paskalyadan önce tekrar okudum ve sonunda her seferinde ağladım.

sirmakgunduz

Kundera, güzel yazıları, paralel hikayeleri ve sosyal yorumlarıyla beni bir kez daha şaşırtıyor. Hayali yerler ve günümüz siyasi iklimlerinin canlı görüntüleri, Çek Cumhuriyeti'nde ve yarattığı sevimli karakterlerde kaybolmayı seviyorum.

sirmakgunduz

Bu kitap kesinlikle tamamen şaşırtıcıydı! Bu da Stephanie Meyer'in dizisinin sonuncusuydu. Gerçekten yazmak için bir işi var. Dizi sona erdi ama hala yazmaya devam ederse ne olacağını merak ediyorum. Harika bir yazar. Karakterler hakkında çok şey biliyor ve izleyicisinin daha fazlasını istemesini sağlıyor. Umarım yazmaya devam eder.

sirmakgunduz

Meave Binchy benim suçlu zevkimdir :) :) Onun İrlanda'sı çok hoş bir yer: insanlar hatalar yapmış olsalar da, temelde iyiler ve sonunda doğru olanı yapıyorlar! Ve hepsi birbirini tanıyor! :) Mükemmel bahar tatili okuması, özellikle zorlu Ivy Compton-Burnett ile aynı anda yapıldığında.

sirmakgunduz

Lise ve kolejde okumam gerektiğini düşündüğüm kitapları okuyorum. Bu romanın tarihsel yönü, üst sınıf NYC’deki günümüze dair tasvirler ve birbirleriyle etkileşime girme şekilleri ilgimi çekti. Aşk hikayesi ilginçti. Ama genel olarak bir sayfa çevirici değildi ve yapılmaya hazırdım. Yarı moral bozucu bir okundu ama bir şeyler öğrenmeyi severim ve Wharton'ın yazı stilinden zevk aldım.

sirmakgunduz

Eğlenceli ve havadar, karmaşık bir şekilde çizilmiştir. Raymond Chandler'ın suç romanlarının sert kaynaşmış alaycılığından yoksun, ama bu cazibenin kesin bir parçası. Filmi öneririm.

sirmakgunduz

Gerçekten "Boy Meets Boy" u sevdim - muhtemelen geleceğimi düşündüğümden çok daha fazlası, çünkü öncül olarak tamamen üst düzey, fantastik bir yolculuk olacağını düşündüm; Biraz yorguntum çünkü "Harika bir fikir, ama mükemmelleşmiş alemin bu ölçekteki gençlerin neler yaşayabileceğine dair gerçekçi bir görüş verip vermediğini bilmiyorum). Levithan'ın çalışmalarda yaratılan çevrede verdiği şartlar göz önünde bulundurulduğunda bile, karakterlerle ilgili ilerleyen mizahi, komik yolculuğu da çok sevdim, kelimenin hiçbir ölçüsünde mükemmel bir hikaye değil. Üstün açıklamalar ile birçok yerde inançsızlığı askıya almak zorunda kaldım, ama nihayetinde, kapaktaki şeker kalpleri gibi, ağzımda tatlı bir tat bıraktı. çocukluğundan beri eşcinseldi, insanların onu olduğu gibi kabul ettiği iyi beslenmiş bir ortamda büyüyor, benim için iyi, arka plan bölümü kitabın yuvarlanmasından çok daha uzun sürmesine rağmen hikayenin dinamiği - Paul hea düşüyor Nuh'a aşık olurken, eski sevgilisi Kyle'ın kafa karıştırıcı hayranlıklarıyla acı çekiyor ve duygularını çözerken yanlış anlamaları önlemeye çalışıyor. Kendi tomurcuklanan ilişkisinin ortasındayken kendini Paul'den uzaklaştıran bir arkadaşına (Joni), Paul tavsiyesini veren 6'lık bir şey / eve dönüş kraliçesi ve yapmak için mücadele eden bir arkadaş (Joni) ve Anne babası onu olduğu için kabul eder (Tony) ve "Boy Meets Boy" adlı ortak oyuncu kadrosuna sahipsiniz. Sonuç, bazı şeyleri yerlerde biraz düzgün bir şekilde bağlasa bile, sonunda bir şekilde tatlı bir izlenim bırakmayı başaran eğlenceli ve ödüllendirici bir sürüş. Sanırım kitap başından beri biraz dışarı çekildiğinde, sonuna kadar ilerleyebildim, ilişkilerinin onu düğümlere nasıl bağladığına rağmen Paul için kök salmıştım. Bir yandan, "Oğlan Çocukla Buluşuyor" tipik bir romantik komedidir (oldukça öngörülebilir şekilde ilerler), ancak diğer yandan, ilişkilerin anlamı hakkında güçlü mesajlar verir ve her ikisinin de harika bir şekilde el ele gittiğini düşünüyorum . Levithan hem mizahı hem de karakterleri iyi yapıyor (birkaç yerden güldüğümü itiraf edeceğim) güçlü karakter sesleri sayfadan sıçradı.) Söylediğim türden bir kitap değil, sismik oranlarda aklı bırakacak, ama bağlamında, insan ilişkilerini ve aşık olmanın, kendine sadık olmanın ve nihayetinde mutluluğu bulmanın ne anlama geldiğini takdir etmenizi sağlar. Genel skor: 3.5 / 5

sirmakgunduz

this is my first ann rice book, and i love it so far. i picked it up off the break room table at work (someone else was reading it) and haven't put it down since. more later.

sirmakgunduz

Pretty pictures. Makes me dream of summer. And I really want to try to make marmalade.