gizemkock

Gizem Ko Ko itibaren Gmina Stryszów, Polonya itibaren Gmina Stryszów, Polonya

Okuyucu Gizem Ko Ko itibaren Gmina Stryszów, Polonya

Gizem Ko Ko itibaren Gmina Stryszów, Polonya

gizemkock

Bu kitap hakkında çok karışık hislerim var. Öncelikle çok sayıda duraklama ve başlangıç gibi görünüyordu, bu yüzden baştan sona gerçek bir ilgi duymaya devam ediyordum. Marquez, aynı zamanda bir olaya yol açan aşırı ayrıntıya girme alışkanlığına da sahip ve ardından sadece durup hareket ediyor ve bu gerçekten can sıkıcıydı. Hikaye aşktır ve aldığı birçok formdur, ancak 50 yıl boyunca Fermino için karşılıksız aşk Florentino'yu ve onun başka bir erkekle olan evliliğini izler. Bence Marquez, sonunda Flortino'nun sonunda onu kazanması için kök salmanı istese de, takıntı eylemleri bana karşı kök salmamı ve onu sonsuza dek hayatından uzak tutacağını ummamı sağladı.

gizemkock

Dr. Goulston, kriz sırasında daha hızlı başa çıkma, başkalarını yansıtma, ihtiyaçları tanıma ve iyi bir önlem almak için atılan küçük bir manipülasyonla küçültme stratejilerini ana hatlarıyla belirtir. Örneklerinden bazıları basit ve inanılmayacak kadar basitti, ama genel olarak çok iyi bir okumaydı.

gizemkock

DNF.

gizemkock

Yüksek sesle düşünen ve günlük eksikliklerimizi paylaşan ilginç bir kahramana sahip olmak canlandırıcı, ancak arsa daha ilgi çekici olabilir.

gizemkock

Bu kitap vahşi bir yolculuktu! Papaz Jimmy Jack'in inanılmaz çalkantılı bir hayatı vardı. Nihayetinde kurtarılıyor ve İsa'nın dönüşümsel gücünün müthiş bir kanıtı. Harika bir okuma! Rahip Jimmy Jack'i "Tanrısal Müdahale" adlı radyo programımın konuğu olarak görme şansım oldu. Tanrı'nın hayatına ilk elden mucizevi müdahale hikayesini anlatabildi. Harika bir röportajdı ve çok ilginçti. Röportajı buradan dinleyebilirsiniz: http: //divineintervention.typepad.com ...

gizemkock

Just started this and struggled through the foot-binding description: I guess I had never really given much thought to how brutal the process was, or deadly it could be. All in all I did think it was a good read and I was fascinated by all I learned about Chinese culture and traditions, but I was not totally in love with the book.

gizemkock

This was a great book and an easy read since it's actually several short stories. The title makes sense to me now. Well, the subtitle anyway. "Stories Far From Home." The author is an American living in Singapore. This book is made up of several short stories about Americans living in foreign countries - Japan, Singapore, etc. The stories are well-developed (or as well-developed as can be for short stories), and in several cases I found myself wishing the story had gone on. I want to know what happened next!

gizemkock

Not as energetic as How I Came West and Why I Stayed. Convocation is a fantastic story with a strong ending, and Almost Home carries the necessary authoritative voice for a novella, and great turn in character. Get your hands on those two.