thezoc

Thezoc Company Company itibaren الكتير مساعد، Sudan itibaren الكتير مساعد، Sudan

Okuyucu Thezoc Company Company itibaren الكتير مساعد، Sudan

Thezoc Company Company itibaren الكتير مساعد، Sudan

thezoc

Seattle’dan Boston’a uçarken; değersiz moda moda kaba eşdeğer mag. Plaja götür, uzun bir yolculuğa çıkar, ciddiye alma.

thezoc

David Halberstam’ın Ekim 1964’ü Card64 Kardinal’ler ve ‘64 Yankees’in hikayesini ve 1964 Dünya Serisine nasıl ulaştığını ve kim kazandığını anlatıyor. Halberstam, hikayeyi anlatmak, katılan farklı oyuncular, menajerler ve ön büro çalışanları ve 1964'ten önceki ve sonraki sezonlarda bulunan iki takım hakkında bilgileri ustaca dokunarak çok iyi bir iş çıkardı. Çok iyi bir kitaptı. Yanke'leri küçümsüyorum ama büyüleyici bir geçmişleri olduğunu inkar etmek yok ve Mickey Mantle, Roger Maris ve Yogi Berra gibi ünlü isimleri okumak gerçekten ilginçti. Ortaya çıkan diğer ünlü oyuncular arasında Willie McCovey, Bob Gibson, Hank Aaron ve Willie Mays (yay!) Vardı. Ben de bildiğim diğer isimler, ama beklenmedik bağlamlarda gelmeyi sevdim. Örneğin, o dönemdeki iki takımdaki oyuncular arasında Tim McCarver (yayın aracılığıyla bildiğim), Mel Stottlemyre (şimdi Mariner atış koçu) ve Bob Uecker (Brewers play-play adamı) ve tanıdık bir ses vardı. şu anda Josh, beyzbol yayınlarına çevrimiçi olarak erişebiliyor. Stottlemyre’in yanke olduğunu bilmeme rağmen, diğer ikisinin Kardinal’lerle olduğunu bilmiyordum, bu yüzden isimlerini görmek sürpriz oldu. Beyzbol hakkında kitap okumayı gerçekten seviyorum ve Halberstam çok iyi bir yazar. Ol’un oyun adını seviyorsanız ve kitap hakkında iyi bir kitap okumak istiyorsanız, her ikisi de zaman ayırmaya değer olan Ekim 1964 veya ‘49 Yazına bakın.

thezoc

Ferahlatıcı bir okuma. Tahmin ettiğim ve çok mutlu olduğum bir kitap. Reklam sektöründe bir adama ne olduğu ve işini, evini ve hayatının sevgisini kaybettiği hakkında bir hikaye. Mutlu bir sonu var ve size ilham verecek. Lütfen oku.

thezoc

DNF

thezoc

As far as brutally honest autobiographies go, this one rocks. Definitely not a book for everyone though, it is very hard core but if you are a die hard GNR fan like I am you will really enjoy the ride.

thezoc

Really entertaining. If you read enough of de Botton you begin to see some themes recycled, but this is certainly an excellent novel. It has far more content, insightful wit, and psychologial/social commentary than your average novel, such that it is more of a collection of tiny essays hanging gently from a framework of a storyline. Thoroughly enjoyable.