arthurkenzo

Arthur Kenzo Kenzo itibaren Santo Tomas, Pampanga, Filipinler itibaren Santo Tomas, Pampanga, Filipinler

Okuyucu Arthur Kenzo Kenzo itibaren Santo Tomas, Pampanga, Filipinler

Arthur Kenzo Kenzo itibaren Santo Tomas, Pampanga, Filipinler

arthurkenzo

İlginç - arkadaşlarımın söylediği kadar eğlenceli değil. Belki daha fazlasını okumam gerekiyor. Bir yerlerde kafamda veya göğsümde içi boş bir üzüntü bırakıyor. Ben de durdum.

arthurkenzo

** spoiler uyarısı ** Çok ilginç bir aile / büyüyen bir hikaye. Ana karakter bir anı yazan bir yetişkindir, bu nedenle zaman çizelgesi ileri geri atlar, ancak çoğunlukla çocukluğunu takip eder. Annesinin zihinsel sağlık sorunları var ve çok kararsız. Babası bir kamyon şoförüdür ve başka bir yerde başka bir ailesi olduğunu görürsünüz. Sonuçta, bir miktar istikrar yaratan diğer aile ile birlikte yaşıyor. Dufresne'nin ilginç bir şeyleri var, melankolik bir duygusu var ve yazarın galip gelmesini istedim.

arthurkenzo

Bu, tüm zamanların favorilerimden biri! Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde'ın yazdığı her şeyi seviyorum, dürüst olmak gerekirse bence mükemmeldi ve sözleri benimle çok anlamlı bir şekilde konuşuyor. Dorian Gray unutulmaz bir karakter ve hikayesi mükemmel. Karanlık onu hepimizi yutacak şekilde yutar - hayat hepimizi zaman zaman tanımadığımız canavarlara dönüştürür; Dorian Gray bize, istemediğimiz zamanlarda bile kendimize nasıl bakacağımızı gösteriyor - çünkü zorundayız. LÜTFEN BU KİTABI OKUYUN - dünyayı nasıl algıladığımı tanımlamama yardımcı olan çalışmalardan biri ve bence onu okuyan herkese yardımcı olabilir.

arthurkenzo

A kind of biography of Roddy Doyle's parents, I've heard some people describe it as boring and admittedly there no great adventure or anything but I thought the story of two average everyday peoples lives was pretty interesting.

arthurkenzo

You know, famous as this book is, I remember very little about it.