andrecruzdesign

ACDI Awesome Branding Awesome Branding itibaren Carlinville, IL 62626, Birleşik Devletler itibaren Carlinville, IL 62626, Birleşik Devletler

Okuyucu ACDI Awesome Branding Awesome Branding itibaren Carlinville, IL 62626, Birleşik Devletler

ACDI Awesome Branding Awesome Branding itibaren Carlinville, IL 62626, Birleşik Devletler

andrecruzdesign

Eski moda ama hala İkinci Dünya Savaşı sırasında ve sırasında Macaristan'daki hayatın nasıl olacağını (çok idealize bir şekilde) görmek ilginç.

andrecruzdesign

Öyleyse Boris - çok fazla abartılı dil, yarı alakalı enjeksiyonlar ve İngiliz kamu sektörünün ve İngiltere'nin ABD ile 'özel ilişkisinin' biraz alaycı bir görüşü. Açıkçası, daha az karakter (karışık olma eğilimi) ve daha az döküntü ile çok daha okunabilir olurdu. Daha fazla karakter gelişimi olabileceğini söylemek istiyorum, ancak tüm kitap yaklaşık dört saatlik bir süre boyunca gerçekleşti ve karakterler bu kadar kısa bir sürede ne kadar gelişebilir?

andrecruzdesign

New York'ta geçememekle ilgili başlıklı makale bir akor vurdu (ve "The New Yorker" da ilk ortaya çıktığında tartışmalıydı). Diğerlerinin hiçbiri bu yumrukları toplamaz, ancak Daum çok zekidir.

andrecruzdesign

Bu kitabı beğendim. Arıların Gizli Yaşamını hatırlattı. Benzer ana karakter.

andrecruzdesign

Kafkas Tebeşir Dairesi, Brecht'in epik tiyatrosunun en önemli oyunlarından biridir ve Amerika'daki döneminde sonuncusudur. Bu çalışmada Brecht tiyatroda da tiyatro kullandı. Sovyetler Birliği'nde II. Dünya Savaşı'nın sonunda gerçekleşen etkinlik, bir grup müzisyen ve şarkıcı tarafından anlatılıyor. Hikayenin özü, bir çocuğa sahip olmak üzerine düzinelerce sahne ve diğer olaylardan ve orijinal anne ile çocuğu kurtaran ve çıtayı yükselten arasındaki çatışmadan geçer. Bölgede bir darbe oldu, vali kovuldu, boynu kesildi. Valinin karısı, kocasını özlüyormuş gibi seyahat etmek için acele ediyor ve Michael'ın çocuğunu geride bırakıyor. Hizmetçi çocukla yalnız bırakılan Gro ش a, çocuğa bakar ve çocuğu korumak için zorla evlendirilmeden çok sayıda felaketten, hatta zorla evlenmeden korumak için bir yerden bir yere gider. Fakat işler o kadar iyi gidiyor ki, bir süre sonra eski valinin karısı geri dönüyor ve çocuğunun evlenmesini istiyor. Bir mahkeme kuruluyor ve olaylarda ilk olarak çocuğun annesinin eski valinin karısı olduğunu ve Michael'ın ona ait olduğunu yönetiyorlar. Sonraki çatışma ve tanık ifadesinde, mevcut vali tarafından atanan yeni atanan yargıç Azadak, eski bir Kafkas numarasına (Yargıç Solomon) başvurdu, bir sıva çemberi çizdi ve çocuğu aralarına yerleştirdi. Yargıç Azdak, gerçek annenin çocuğu daire dışına çıkarmak olduğunu söylüyor ve eğer iki taraf onu zorlamak zorunda kalırsa, çocuğu yarıya indirebilir ve her birini ikiye bölebilirlerdi. Eski valinin karısı aynı fikirde, ancak Grusha, Michael'a zarar vermeyi reddettiği için oyunu oynamayı reddediyor. Yargıç Azdak, gerçek annesinin bir dönüşüm olduğunu açıkladı. Sonunda, şarkıcı şarkı söylüyor; dünya, önceki sahiplerine değil, onu daha iyi koruyabilen ve daha fazla meyve üretebilen birine uzanıyor ...