michelle_rohrer

Michelle Rohrer Rohrer itibaren Rüti bei Lyssach, İsviçre itibaren Rüti bei Lyssach, İsviçre

Okuyucu Michelle Rohrer Rohrer itibaren Rüti bei Lyssach, İsviçre

Michelle Rohrer Rohrer itibaren Rüti bei Lyssach, İsviçre

michelle_rohrer

bu iyi bir kitaptı. kesinlikle tavsiye edilir.

michelle_rohrer

Bu kitap hakkında bir inceleme yazmak zor. Bazen ondan nefret ediyordum ve tamamen kayboldum. Diğer zamanlarda çok sevdim ve oyunda kelimelerle hayran kaldım. Bu çok özgün bir özgün eser. Kesinlikle tavsiye ederim.

michelle_rohrer

Bunu biraz garip buldum. Geçmişte kurulduğunu düşündüm ama ne zaman olduğundan emin değildim, ancak öykünün daha modern olduğu sanki zamanlar vardı. Daha sonra hikayenin aslında 1400'lerde verildiğini duyduğuma şaşırdım. Garip olan hikayenin kendisiydi. Sora, eski kocasına hafif bir saplantılı normal bir insan gibi görünüyordu, ama onu boşayana kadar karşılıklı gibiydi. Bazen gölge ruh hikayesi gerçek gibi gözüküyor gibiydi, ancak o zaman bir komplodan bahsettiklerinde de gerçek gibi görünüyordu. Bu yüzden beni nereye bıraktığından emin değildim. Bu seriye devam etmeyi planlamamıştım, ama sonra sona ermişti ve gerçekten ne olup bittiğinden emin değil bir sonrakini okuyacağım.

michelle_rohrer

Birinci dünya savaşından sonra Kuzey İngiltere'de yaşamın üzücü ama gerçek bir tasviri ... ailelerin hayatta kalmak için nasıl birleştiği

michelle_rohrer

Ona dokunmak beni ağlattı ama çok iyi bir kitaptı.

michelle_rohrer

HARİKA

michelle_rohrer

Entertaining? Sometimes. But Dan Brown is a true lightweight when it comes to narrative depth and theological insight. A literary event that will not withstand the test of time.

michelle_rohrer

OOOOO di Lampedusa!! Inconceivable outcomes become the new status quo. This book, and the plot in particular, taught me very well something that Villefot's father in Count of Monte Cristo says at some point to his daughter regarding his outdated affiliation to Napoleon. Back when I read Monte Cristo, I did not quite get it. After Lampedusa, it became clearer. O tempora O changes!