barbarkal

Barbar Kal Kal itibaren Flatsia 821 02, Yunanistan itibaren Flatsia 821 02, Yunanistan

Okuyucu Barbar Kal Kal itibaren Flatsia 821 02, Yunanistan

Barbar Kal Kal itibaren Flatsia 821 02, Yunanistan

barbarkal

George Orwell'in hicivli yazı stilini seviyorum ve Animal Farm ile birlikte bu kitap Orwell'in en iyisini ortaya koyuyor.

barbarkal

Bu kitabı sevdim, ama sevmedim. Ben kendimi yarının sonuna kadar tahmin ederken bulmaya çalışıyorum. Söylendiği gibi, Lauren Weisberger'in yazı stilinden gerçekten zevk alıyorum ve sona ermemin tam olarak tahmin ettiğim gibi olmadığını hissettim, bu yüzden genel olarak bu kitabı öneriyorum ve olağan şüphelilere ileteceğim.

barbarkal

Unbroken inanılmaz derecede iyi yazılmış ve çok ilginç bir kitaptı. Şiddetle tavsiye ederim. Gelecekte Laura Hillenbrand'ın diğer kitaplarını okumayı dört gözle bekliyorum. Louis Zamperini, ilham verici, şaşırtıcı ve henüz gerçek bir karakter ve kitabın odak noktasıdır.

barbarkal

Benim için her zaman ilginç. Otobiyografi, bu yüzden onu okuduğum herhangi bir biyografiden daha ilginç. Kronolojik olarak çok şey atlıyor, ancak müziği hakkında ne kadar basit ve alçakgönüllü bir şekilde konuştuğu, bir biyografinin cömertliğini hiperleştireceği şaşırtıcı.

barbarkal

Kitap her zamanki gibi filmden çok daha iyiydi.

barbarkal

İşin garibi Cannery Row benim en sevdiğim Jack London hikayesi. Son derece duygusal ve görünüşe göre Monterey'den bir arkadaşına bir övgü. Hala Cennetin Doğusunu bitirmem gerekiyor.

barbarkal

Üç Bardak Çay bana Pakistan ve halkı hakkında çok şey öğretti, ama bu en kolay okunan şey değildi. Yazım olması gerektiği kadar iyi değildi, eğitim yoluyla barışı teşvik etmek için okullar inşa etmek düşünülürse, yazının örnek olması gerekirdi. Yazı daha keskin, temiz ve basitçe daha iyi olsaydı, kızım içeri girebilirdi - lise gençlerine yaz okumak için bu kitap verildi ve kitapta ilerlemesine yardımcı olmak zorundaydım. Greg bir kahraman olur ve nedenini anlayabilirim - öyküsüne olumsuz niteliklerini dahil etmek iyi olurdu, böylece daha fazla insan onu anlayabilir ve taklit etmeyi düşünebilirdi. Aksi takdirde, hikaye şaşırtıcı. Greg Mortenson bir kahraman olur, çünkü bir kahramanın işini yapar ... kendi ailesine, sağlığına vb. Pahasına başkalarına yardım etmeye kendini adamış gibi. Fark yaratmak için gereken budur. Web sitesindeki diğer belgeleri okudum ve bir sonraki kitabını satın aldım, ancak henüz başlamamıştım. Organizasyonuna bağışta bulunmadım ama yapacak. Okuduğuma sevindim!

barbarkal

Her zaman olduğu gibi, Jodi Picoult beni hikayesine çekmeyi başardı. Sanırım bazen bu konuda biraz fazla iyi --- Kitaplarını okuduğumda kitaba o kadar çok çekildiğimi görüyorum ki dünyama geri adım atmak zor. Picoult'u okurken genellikle ruh halimin karanlık olduğunu görüyorum; ama hiç şüphe yok ki harika bir hikaye anlatıcısı.

barbarkal

Harika Harika Kitap !!! Bu sadece bir hikaye değil, Zamonia ülkesinde tam bir yolculuk. Bunu büyük bir hayal gücü olan herkese tavsiye ederim. Hikaye tam olarak başlığın belirttiği gibi, Kaptan Bluebear'ın 13 1/2 yaşamı ve şimdiye kadarki en yaratıcı 13 1/2 yaşamdan biri olmak zorunda. Eğer aydınlatılmış çocuğun hayal gücünün tadını çıkarırsanız veya yeni bir dünyada kaybolursanız, bu gerçekten sizin için bir kitaptır. Zamonia'nın diğer hikayelerini bitirmek için sabırsızlanıyorum, ancak Bluebear'ın muhtemelen en sevdiğim karakter olacağından eminim. Beğeneceğinizi umuyoruz.

barbarkal

Çok zeki ama öyle olsa bile, aslında bu kadar zevk aldığımdan emin değilim

barbarkal

Çok fazla gerilim değil, bağımsız Belize olmadan önce uzak İngiliz Honduras'ta bir ABD konsolosluğu olmanın rahat bir anlatımı. "İlginç zamanlar ve masallardı belki de söylenmesi gerekirdi, ama burada değil, çünkü bu sarı botlarımın hikayesi ve onları Oak Ridge'deki zehirli bir cıva gölünden nasıl kurtardım, sadece bir okyanusta yok olmaları için Belize kanalizasyon. "