marksanger

Mark Sanger Sanger itibaren Lakhapadar, Gujarat 365460, Hindistan itibaren Lakhapadar, Gujarat 365460, Hindistan

Okuyucu Mark Sanger Sanger itibaren Lakhapadar, Gujarat 365460, Hindistan

Mark Sanger Sanger itibaren Lakhapadar, Gujarat 365460, Hindistan

marksanger

Bugün Çin stili

marksanger

Bunu bir beşeri bilimler sınıfı için okumak zorundaydım. Beğenmedim. Çok abartılıydı ve Skinner'ın neden Walden ütopyasının başarılı olması gerektiği gibi yazdığını anlamıyorum. Başarılı olması gerektiğini düşünmüyorum.

marksanger

Kurgu dışı okuma söz konusu olduğunda kötü bir şekilde yavaşım, bu yüzden birkaç aydır bunun üzerinde çalışıyorum. Sundown Towns gerçekten iyi yazılmış, iyi araştırılmış ve çok rahatsız edici. San Diego'ya taşındığımız ve kocam La Jolla'nın üniversite taşınana kadar güneş battığı bir kasaba olduğunu öğrendi. Bu kitaptaki bazı tablolar, birkaç yıl önce ABD'de hala birkaç gün batımı şehri olduğu anlaşılıyor. Loewen beni kendi saflığım hakkında bilgilendirdi.

marksanger

Tarihinin çalkantılı döneminde Afganistan'da yaşam hissi veren güçlü bir hikaye.

marksanger

İspanyolca ifadelerle cömertçe lekelenmiş ve ev gibi sıcak portakal, pembeler ve altınlarla resmedilmiş, ailenin yeni bir bebek için çalışkan beklemesinin samimi bir örneği saf neşeyi yayar. Bu kitap hakkındaki sohbetimizi Just One More Book'umuzdan dinleyebilirsiniz! Çocuk Kitabı Podcast.

marksanger

Another Clavell masterpiece. Although not in the same league as Shogun, still a wonderfully written story that encompasses several cultures, classes, and misconceptions. Excellent

marksanger

This book was such a fun read! You're getting it from everywhere Anne, guess you better read it!