ercanbayakdd37

Ercan Bayak Bayak itibaren Balesfeld, Almanya itibaren Balesfeld, Almanya

Okuyucu Ercan Bayak Bayak itibaren Balesfeld, Almanya

Ercan Bayak Bayak itibaren Balesfeld, Almanya

ercanbayakdd37

Bir dükkandan yeni (kullanılmış) bir Mantel aldım ve bu kitaptan ne kadar keyif aldığımı hatırlattı. Suudi Arabistan'da 80'li yıllarda batılı bir kadın olarak büyüleyici, tehditkar, şaşırtıcı bir yaşam öyküsü yaptı (Sanırım o zaman ...)

ercanbayakdd37

Novella uzunluğu, 20 yıllık bir lise toplantısında Kentucky, Küçük Şehir'de tekrar bir araya gelmeyi sevenler için arkadaşlarla sevgili vanilyalı romantizm. Daha kısa bir hikaye için, duygusal derinlik harikaydı, ama son biraz fazla aceleyle mükemmeldi.

ercanbayakdd37

Iraksak şaşırtıcı bir ilk romandır. Derhal emildim, bir oturuşta neredeyse 500 sayfalık kitap okuyarak çaresiz kaldım. Bu kitap aşağı indirilemedi. Karakterler, dünya inşa, arsa, her şey kesinlikle mükemmeldi. Divergent, Açlık Oyunları ile aynı seviyede ve gelecekte klasik bir distopya romanı olacak. Başlangıçta kavram olarak Divergent'a çizildim: insanların birincil erdemleri ile ayrıldığı gelecek bir dünya. Gençler, büyütüldükleri grupta kalmayı veya hizipleri değiştirmeyi, ailelerini, arkadaşlarını ve yaşamlarını geride bırakmayı seçerler. Temel öncül, çok söz verdi ve Veronica Roth, mutlak çoğunu yapar. Tris diğerleri gibi değil. Herhangi bir hizip için güçlü bir çağrı yapmadığını hissetmiyor. Romanın kalbi ve en tatlı karakter, çünkü bizim gibi. Gruplarına mükemmel şekilde uyanlar, zorunlu olarak tek boyutludur. Bir erdeme odaklanmak, baskın bir kişilik özelliği, bir başkasını göz ardı etmek, başlı başına korkunç bir düşüncedir. Diğer karakterleri görmek, kişilikleri sadece belirli bir erdemin özüne indirgenmiş olanları huzursuzdur ve bu, herkesin hayatındaki lotlarıyla hala mutlu olduğu zamandır. Gelecekte ne geliyor - bu daha kötü. Divergent, genç ve yaşlı distopya hayranlarını büyüleyecek, çok taze, eşsiz bir romandır. Aksiyon dolu ve düşündürücü olan Divergent, cildinizin altına girecek ve uzun bir süre boyunca sizinle kalacaktır.

ercanbayakdd37

Çerçeve her zaman yararlı bir hayırsever ve anlayışlı.

ercanbayakdd37

Oldukça eğlenceli karakterizasyonlarla iyi yazılmış. Ama bu tür bir komplo ben değilim. İlk başta çok heyecanlandım, ancak yaklaşık 50 sayfadan sonra ilgimi kaybettim ...

ercanbayakdd37

"I only said it to hurt you. I wanted to make you feel as bad as I did." Belimai smiled. "It's my own little way of sharing what I have with you. Aren't you lucky?" "I think I am." Harper almost winced at his own words. He sounded like a stumbling fool. There is only one thing that made me a bit disappointment – the story was too short. I just would have loved to read more about Harper and Belimai. I heard of this book about a year ago when I read Blood and Brimstone by Calanthe a Harry Potter and Wicked Gentlemen fanfiction crossover and since then I wished to read WG.

ercanbayakdd37

Good story. A modern day version of The Count of Monte Cristo. This is the first book I've read by Jeffrey Archer. It makes me want to read more by him.