killab6343d1

James Benitez Benitez itibaren Künartahta, Fars Eyaleti, İran itibaren Künartahta, Fars Eyaleti, İran

Okuyucu James Benitez Benitez itibaren Künartahta, Fars Eyaleti, İran

James Benitez Benitez itibaren Künartahta, Fars Eyaleti, İran

killab6343d1

Eski evden 5 büyük kutu kitap aldım ve o zaman okumayı sevdiğim pek çok şeyi keşfetmek heyecan verici - ama Çiçek Çocuklar sadece onlardan biri değil. Bunu, yayıncılıktaki arkadaşlardan bir ön pub olarak aldığımı hatırlıyorum ve yazmayı çevresindeki hype'dan etkilenmeden hissetmeye çalıştım, ama neredeyse imkansızdı. Maxine Swann aslında oldukça iyi bir yazar ve diğer kitabı Ciddi Kızlar, bana bundan daha iyi vurdu, ama genel olarak sorun şu ki bana göre a) kendine inandığı kadar iyi bir yazar ve ve b) belki de beklenti yeteneklerden daha yüksek olduğu için, yazıların çoğu düz gider. Yazının ardındaki fikir - narsisistik, kör hippi ebeveynleri tarafından yetiştirilen çocuklar - aslında yazısının konuyla ilgili söyleyeceği herhangi bir OF ilgisinin çok daha ilginç olduğunu ve tüm işletmenin mahkum olduğu görünüyor. Her zaman - ve hala var - gözden geçirenlerin Swann'ın arka planını ve yaşam öyküsünü (artı güzel ve fotoğrafları iyi olduğu gerçeği) buldukları hissi o kadar büyüleyici ki, ya bir tür temel sıradanlığı gözden kaçırıyorlar ya da sadece daha fazla şey için daha azını alıyorlar. . Annesinin yanında, Maxine Swann, Edith Whartom romanındaki insanlar gibi ikamet eden bir tür 'yüksek' NY ailesinden geliyor (muhtemelen o zamanlar zaten, yine de yaptılar) ama annesi, genellikle bebek patlayıcısı, isyan etti ve kaçtı satış tarihinden sonra bile hippiedom'a devam etmek için yeterli saplantı olan bir hippi ol. Bu Swann'ın çocukluğunun bağlamı, daha sonra süslü hazırlık okulları ve süslü sarmaşık lig kolejleri, artı Paris'teki yıllar, bir Arjantinli ile evlendi ve hatta Buenos Aires'te bir göçmen. Her şey harika bir kopya için yapar - o zaman, ne kadar hayal kırıklığı yaratıyorsa, zaman zaman hepsi bu, gerçekten: akıllı kopya.

killab6343d1

Hayatım boyunca şimdiye kadar okuduğum en iyi kitaplardan biri, mumbai'yi seven ve kendileriyle ilişkilendirmek isteyenler Maksimum şehir başlamak için en iyi yoldur. Phuketu mehta harika bir iş çıkardı.

killab6343d1

bu kitap kesinlikle beni düşündürdü ve dinin çok daha fazla yönüyle ilgilenmemi sağladı.

killab6343d1

bu kitabın bir mahkum tarafından yazıldığını bilmek ilginç. bir çocuk ve suç dünyasına sarılıyorsunuz ve bu oldukça iyi bir tren kazası gibi. yazar çok açıklayıcı

killab6343d1

Bu Adams'ın klasik romanı Watership Down'a benzemez. Bir merak bırakan tüyler ürpertici bir crawly hayalet hikayesi - İyice zevk!

killab6343d1

Size bir şey hakkında tavsiyede bulunmayan biri için, bu başlangıç için iyi bir kitap olacaktır. Tüm cevaplara sahip olduğu için değil, ama kesinlikle hiçbir fikriniz olmadığında ne yapılması gerektiğine ışık tutuyor.

killab6343d1

Fena değil. Erkek Arkadaş Listesinden daha iyi, iyi değil ve Frankie Landau-Banks'in Saygın Tarihi.

killab6343d1

nice interpretation of the witch trials. one of my favorite authors anyway though.