thenewworl8961

Iwona Alfred Alfred itibaren Très-Saint-Rédempteur, QC J0P, Kanada itibaren Très-Saint-Rédempteur, QC J0P, Kanada

Okuyucu Iwona Alfred Alfred itibaren Très-Saint-Rédempteur, QC J0P, Kanada

Iwona Alfred Alfred itibaren Très-Saint-Rédempteur, QC J0P, Kanada

thenewworl8961

Farklı ve lise ve kim olduğumuzu nasıl ele aldığımız hakkında ilginç bir kitap. Bu kışkırtıcı ve hızlı bir kolay okuma düşünülmüştü. Bu gerçekten hoşuma gitti.

thenewworl8961

İnanılmaz komik. Ortaokuldayken bu kitabı bir kitap değişiminde aldım. Muhtemelen 1930'larda yazılmıştır ve yazarın kız kardeşi ile büyümeyle ilgili kısa öyküler koleksiyonudur. Çok zeki ve iyi yazılmış, kaç kez okuduğumu sayamıyorum, ama her okuduğumda hala kahkaha atıyorum.

thenewworl8961

Daniel Clark Dönemi: 3 Bu kitaptan birçok nedenden dolayı keyif aldım. Özellikle üç sebebim var. Bunlar: Önce içindeki insanlar. İkincisi, sadece on üç yaşında olmasına rağmen. Ve son. Bu nedenler bu kitabı sevmek için çok iyi bir neden ve bu kitabı okuyan herkesin bundan hoşlanacağına inanıyorum. İçindeki insanlar çoğunlukla çok güzel. Seyahat ederken kulüplendikten sonra bir grup insanla tanışır. Ona yardım ediyorlar ve onu canlı tutuyorlar. Onların önüne geçtikten sonra, arabasına binmesine izin veren ve ebeveynlerini aramak ve onları esir tutan İngiliz katılardan kurtarmak için kitabın sonuna kadar onu koruyan bir adamla tanışır. On üç yaşında yaptığı işin inanılmaz olduğunu düşündüm. Bir yaz gününde onu sevdiği için avlanmaya gitti. Avlanırken kasabasından duman gördü. Geri döndüğünde herkes ya öldü ya da öldü. Ölüleri gömdükten sonra ailesini aramaya karar verdi. Gittikçe istikrarlı bir şekilde ilerledi. Sonunda onları, katıları ve Hintlilerin kazandığı birçok kişiyle bağlantılı bir kamp ateşinin etrafında buldu. Birden bire silah sesleri, askerler ve Kızılderililer katılmaya karar verdi. Bir İngiliz askerini dönüp vururken, Kızılderilileri vururken ona doğru koşarken gördü ve her şey karardı. Sonunu sevdim çünkü mutluydu. Ebeveynlerini güvenli bir şekilde aldı ve mutluydu. Geri döndüklerinde hayatını kurtaran adamlarla çalışmaya karar verdiler. Yaklaşık iki yıl sonra onu en çok kurtaran adam (Cooper) öldü ve eve dönmeye karar verdi. Bu kitabın tadını çıkarmamın sebepleri bunlar: İlk olarak içindeki insanlar yüzünden. On üç yaşında olan ebeveynlerini kurtarmak için ne yapar. Ve kitabın sonu. Bu kitabı okumaktan zevk almamın üç büyük nedeni bunlar. Bana soran ve iyi bir kitap olduğunu söyleyen herkese tavsiye ediyorum.

thenewworl8961

o kızgın! Yani, evet Amerika, evet bu çirkin, evet bu bizim hatamız. bunu düzeltmek gerekir. rapor ve çözüm önerileri, Sanırım sonunda Yeni Şehircilik ve Modernizmin Kullanımları söz ederek ne yaptığını. eh, her iki durumda da, bu kitap okumak zorunda olduğum tez günlerimden bir şeydi.

thenewworl8961

This book was incredible! Up there with the top ten books I've ever read. Changed my entire perspective on life...

thenewworl8961

Decent book.