lawrencesampson

Lawrence Sampson Sampson itibaren Gobinapur, Bihar, Hindistan itibaren Gobinapur, Bihar, Hindistan

Okuyucu Lawrence Sampson Sampson itibaren Gobinapur, Bihar, Hindistan

Lawrence Sampson Sampson itibaren Gobinapur, Bihar, Hindistan

lawrencesampson

Benden birkaç yaş büyük iki karakter arasındaki bir aşk hikayesi, kolej mezuniyeti ile 40 arasında yaşam kilometre taşları yaşıyor. Şu anda 40 yaşında olduğum için onlarla biraz özdeşleştim sanırım. Birlikte bireysel olarak daha sevimlidirler, bu da hikayeye yıllar boyunca hayatlarının kesişmesini takip ettiği için gerçekten ilginç bir katman ekler. Derin bir okuma değil, çok keyifli bir okuma.

lawrencesampson

Bence hayatınızda daha erken bir zamanda farklı bir seçim yapmış olmanız gerektiği kadar yaşlanana kadar bunu okumak en iyisi. Birdenbire devam edemiyorum - “As Time Goes By” adlı bir İngiliz yazısını ikna etmenin büyük bir hayranı olup olmadığını merak ediyorum. Muhtemelen. Bu kitaptan aldığım şeylerden biri, Sense ve Duyarlılık hakkında hissettiğime benziyor - sizinle gerçekten uyumlu ve bilmeye değer insanlarla karşılaşmanın takdiri. Zavallı Anne Elliot, bir düzineden fazla yıldır zihinsel bir arazide yaşamak, tanıdığı kısa bir yılı kurtarmak, aşık olmak ve Kaptan Wentworth'u reddetmek zorunda kaldı. Akıllı bir arkadaşı Lady Russell, iyi okunmuş ama gerçek bir eğlence için çok zeki. Kitapları için olmasaydı ... şey, kuklalar ona bir kuklaya dönüşmediği için! Neyse ki bizim için en ilginç maceralarının eşiğinde onunla buluşacağız. Tabii ki yaklaşan savaşları kurtarın.

lawrencesampson

Sanırım Arıların Gizli Yaşamı, suistimal edilmiş kız-güney-kadın-özellikle-siyah-kadın türünde daha iyi bir kitaptı, ancak bu kitap yıllardır okuduğum en komik set parçalarından bazılarına sahip. Özellikle Savannah'ın dört bir yanındaki bağnaz bir komşunun sütyenini fotoğrafladığında ve onu çıkaran evli adamdan selamlarla fotoğrafları gönderirken CeeCee'nin yaramaz olma ile ilgili bir denemesinden keyif aldım (aksi takdirde 12 yaşındaki bir çocuk için inanılmaz derecede iyi). sutyen ve çalıların içine attı.

lawrencesampson

Before reading this book, I suppose you could say i was somewhat agnostic. I am now a convinced atheist. Although somewhat pedantic in form, this book puts forth convincing arguments as to why we should not believe in God. The four stars i gave it are for content more than form, however I have reservations about the impact this book can have on people who Believe. By definition, those who pick up this book are either questioning their faith, or want to refute the author's arguments it at all costs.