richardenrique

Enrique Richard E Richard E itibaren Sogamero, Tamará, Casanare, Kolombiya itibaren Sogamero, Tamará, Casanare, Kolombiya

Okuyucu Enrique Richard E Richard E itibaren Sogamero, Tamará, Casanare, Kolombiya

Enrique Richard E Richard E itibaren Sogamero, Tamará, Casanare, Kolombiya

richardenrique

Filmi izledikten sonra bu kitabı okumaya karar verdim. Hem kitap hem de film biraz hayal kırıklığı yarattı ve beni karakterlerden ve arsadan daha fazlasını istememe bıraktı. Filmle ilgili sevdiğim parçalar kitapta değildi [Palladins (sp?):] Ve kitapta sevdiğim parçalar filmde değildi. Hikaye kavramını hala çok seviyorum, bu yüzden 2. kitabı Jumper'a çalışmayı dört gözle bekliyorum.

richardenrique

Fren Michaels romantizm romanlarını okudum ve onları çok eğlendim. Bu kızkardeşlikle ilgili ilk olanı, gerçekten enjekte ettim. Macera, romantizm, şüphe vardı. Kardeşliğin maceralarını daha fazla okumayı planla.

richardenrique

Bu kitabın nasıl kullanıldığını beğenmedim, ama bunun iyi olduğunu, okumaya değer olduğunu düşündüm ve İtalyanların İkinci Dünya Savaşı sırasında Yahudileri korumaya nasıl yardımcı olduklarından bahsetti.

richardenrique

Polisi James her zaman iyidir ama bu onun en iyilerinden biri olmayabilir. Ancak, tadını çıkardım çünkü bu onun sonuncusu olabilir. Sonunu sevdim. Dalgleiş evlenir ve Jane Austen'e imalar ve dünyada dehşeti savunmada aşka inanmamız gerektiğine dair bir his var. Ve İngiltere'nin en iyi gizemli yazarlarından birinin güzel final ifadesi.

richardenrique

** spoiler uyarısı ** Bu zordu. İlk başta bu kitabın tadını çıkarıyordum ve sonra kitabın sonuna doğru yazarın pencerenin dışına çıkan karakterlerle bağlantı kurmam için yaptığı tüm çalışmaların beni hissettirdiğini hissettim. Henry'nin karısını kollarına atmadığı gibi, kitap okurken hiç bu kadar hayal kırıklığına uğramadım. Tuhaf! Bu belli ki uzun süren aşk hakkında bir kitap değildi. Burada onunla 11 yıl evli kaldı, 5 yıl yas tuttu ve sonra ona sarılmayı bile başaramadı. Nancy ile sadece bir yıldan az bir süre evlendi, eğer öyleyse. Belki de bu kitabı en yükseğe verdim. Yine de dikkatimi çekip bana düşünmem gereken çok şey verdi.

richardenrique

Son yıllarda gerçekten sarsan ve dünyayı nasıl göreceğimi şekillendiren birkaç kitaptan biri

richardenrique

Bu kitabı sevdim, kolay okunabilir ve cesaret ve kalbini takip eden güzel bir hikaye!

richardenrique

İnsani duyguları betimleme yeteneği unutulmaz. Tüm zamanların en sevdiğim kitaplarından biri! Sıradışı bir hikaye.

richardenrique

Ben biraz tarih tutkunu ve gerçekten teslim edebilecek bazı yazarlar var. Bu yazar benim en son keşfim. Karakterlerini ayarladığı dünya, Mısır'ın son nefesinin güneşi altında parlıyor, karakterlerin kendileri çatışan yaşamla titriyor. Hypatia'yı duydum, öyle ki kahramanlarımdan biri olacaktı. Ve Joan of Arc kadar iyi bilinmediği için hayal kırıklığına uğradım. Fakat Kilise onu gömmek için komplo kurdu ve çok iyi bir iş çıkardılar. Ama eğer bu kitap dışarı çıkacak, okunacaksa, birçok kadın, parlayan bir örnek olarak ayakta durmak, onlara ilham vermek, huşu içinde olmak ve taklit etmek için aradıkları kadınları bulacaktı. Hipatia, öğütme ve değer verdiği her şeyin bastırılması sırasında gerçek bir kerelikti. Ve değer vermeliyiz. Erkekler ve kadınlar. Düşünce, inanç, sorgulama, öğrenme özgürlüğü. Bir dahi, özgür bir kadın, bir güzellik. Longfellow, portresini herkesin yapabileceği kadar boyadı Bu kitabı çok değerli buluyorum.

richardenrique

Ana karakterin şimdiki zamanını araştırmaya başladığı tarihi öykü ile ilginç bir şekilde iç içe geçiyor. Kitap boyunca harika bir İrlanda hissi var. Zevk aldım.

richardenrique

En sevdiğim yazarlardan birinden çok fazla zekâ bulunan bir ışık okundu.

richardenrique

How many times is Curtis Sittenfeld going to write Prep? Does it matter, if she does it so well?