svitlanav

Svitlana Vyshniak Vyshniak itibaren San Miguel, Panama itibaren San Miguel, Panama

Okuyucu Svitlana Vyshniak Vyshniak itibaren San Miguel, Panama

Svitlana Vyshniak Vyshniak itibaren San Miguel, Panama

svitlanav

Sevdiğim sevilen bu kitabı sevdim. Yatmadan önce bir ya da iki bölüm okuyabileceğimi düşündüm - sonra iki buçuk saat sonra bitirdim. Akıllı, komik, keskin ve gerçek. Muhtemelen bunu 4'ten 4,5'e yaklaştırırdım aslında.

svitlanav

Terapi yapan arkadaşım köpek arkadaşı Teddy ile çalışıyor, bu kitabı bana ödünç verdi. Jon Katz'ın köpeklerle ilgili birkaç kitabı var, bu kitabı Izzy adında kurtarılmış bir Border Collie ve bir Labrador Retriever olan bir köpek yavrusu olan Lenore ile ilgili. Avustralyalı bir Shepard olan Teddy'nin ne kadar sakin olduğuna ve terapi çalışmaları ve ziyaretlerinde ne kadar iyi çalıştığına şaşırdım. Katz 'Izzy eşit derecede şaşırtıcı çünkü Izzy'nin cinsi de sakin bir kişi değil ve içgüdüsel olarak ne yapacağını biliyor gibiydi. Arkadaşım ayrıca Katz'ın çıkardığı şeyi de söyledi ... köpek yapıldığında, sana haber verecek. Katz'ın Bedlam Çiftliği, keçi ve eşekler ve özellikle 2500 kiloluk boğası Elvis tarafından eğlenmiştim.

svitlanav

İnceleme Planım: Bu hikaye, Haçlerin her şekilde Tanrı'ya daha yakın olduklarına inandıkları ve Noughts'un hiçbir şey olarak görülmediği bir dünyada geçiyor. Apartheid altındaki Güney Afrika'ya biraz benziyor. Kitap Sephy (cross) ve Callum (naught) üzerine yoğunlaşıyor. İyi arkadaşlar olacaklar ve aynı okula gidiyorlardı. Ama sonra ayrıldılar ve Sephy Chivers yatılı okuluna gitti. Yaklaşık bir yıl sonra Sephy, birlikte kullandıkları bir yerde Callum'la buluşmalarını söyleyen bir mektup alır. Ardından LM'den üyeler belirir ...... Karakterler: Sephy: Cross, kitabın başında oldukça saftır, ancak bazı şeyleri anlamaya başlıyor. Callum: Naught. Sephy'nin okuluna giderdi, ama daha sonra okulu bıraktı (diğer pek çok çocuk da iyi bir sebep olmadan kovuldu). Jude, Callum'un kardeşi. Kalbi nefret dolu ve öbür kitabında “intikam çikolata gibi tatlı” diyor. Lynette: Callum'un kız kardeşi. Korkunç bir kazadan sonra tamamen garip gitti ve Haç olduğunu düşünmeye devam etti. Kamal ve Yasemin: Sephy'nin annesi ve babası. Meggie ve Ryan: Callum'un annesi ve babası. Blackman'ın hayal ettiği dünyayı seviyorum ve yazılma şekli oldukça iyi. Bugün dünya hakkında bu kitaptan çok şey öğrenebilirsiniz.

svitlanav

Bu, üniversitedeki en iyi profesörlerden biri tarafından yazılmış. Terps, not al, kayalar ...

svitlanav

Harika bir hikaye, ancak King'in hangi paragrafa yazdığı ve Straub'ın hangi paragrafta yazdığı çok belirgindir. Her biri üst üste 20-30 paragraf yazsalar bile. Bu gerçekten seni hikayenin dışına çıkarır.

svitlanav

Bu ilginç bir anlatı yapısına, bir hikaye içinde bir hikaye içinde teleskopik bir hikayeye sahipti. Ne yazık ki, hikayelerin yarısı çok, çok sıkıcıydı.

svitlanav

Wow. This was such an outstanding, amazing, awesome ending for this series!!!! I absolutely loved this series and Shades of Earth did not disappoint me at all! I am pretty much speechless since I can only repeat: AWESOME, FANTASTIC, OUTSTANDING, AMAZING!