limouni

Camille Giraud Giraud itibaren Paika Baranga Padar, Odisha 764085, Hindistan itibaren Paika Baranga Padar, Odisha 764085, Hindistan

Okuyucu Camille Giraud Giraud itibaren Paika Baranga Padar, Odisha 764085, Hindistan

Camille Giraud Giraud itibaren Paika Baranga Padar, Odisha 764085, Hindistan

limouni

Tıpkı ondan önceki beş kitap gibi, Half-Blood Prince harika. Bu konuda söyleyebileceğim tek şey bu!

limouni

Victoria Dahl'ın çağdaş Tumble Creek serisi, karakterleriyle daha fazla risk alması halinde SEP'ye benziyor. Lori, babası temelde aciz bir devlet bırakan ciddi bir yaralanmaya maruz kaldıktan sonra yıllar önce üniversiteye giderken eve döndü. Garajını ele geçirdi ve babası için orada olmak için dünyayı gezme hayalini bıraktı ve öldükten sonra bile ayrılmayacak gibi görünüyor. Bazı eylemler yapmak için ilginç bir fırsat, arkadaşının kardeşi Quinn şeklinde olduğunda, daha iyi. Bu kesinlikle bir önceki kitaptaki Molly'nin hikayesinden biraz farklıydı. Lori de benzer bir mizah anlayışına sahip, ama daha sert kenarları var. Quinn'in onun için düşmesini izlemek ilginçti, ama aynı zamanda Lori'nin zaman zaman çok güvensiz olduğu bir serseriydi. Elbette onun karakterizasyonuyla eşleşti, ancak izlemek için daha fazla perçinleme yapmadı. Sonu da beklediğimden biraz farklıydı, ama her iki insan için de daha gerçekçi ve daha iyi olmasını sevdim. Bu tam olarak mükemmel olmasa da, eğlenceli ve iyi bir şekilde farklıydı. Kesinlikle Jane'in hikayesini şimdi okuyacağım.

limouni

Very difficult book for me to get through. Ends when the Goths are driven out of Southern France and Italy. Doesn't cover the Gothic Kingdom in Spain and its eventual collapse. Contains a tremendous amount of research but not always very readable.