sa67dqt48ycfff

Dawid Kwasniak Kwasniak itibaren 6273 Kozloviči, Slovenya itibaren 6273 Kozloviči, Slovenya

Okuyucu Dawid Kwasniak Kwasniak itibaren 6273 Kozloviči, Slovenya

Dawid Kwasniak Kwasniak itibaren 6273 Kozloviči, Slovenya

sa67dqt48ycfff

Çok iyi yazılmış ve düzenli bir kitap. Hikaye güzeldi ve karakterleri beğendim. Kitap, bir sınav ekibinde yarışan yaklaşık 4 altıncı sınıf öğrencisi. Benim için kafa karıştırıcı olan tek şey, kitap boyunca sürekli olarak öğretmenleri hakkında öğrencileri takımda olmayı nasıl seçtiğini, ama gerçekten nasıl bilmediğini sordukları hakkında konuştular. Sonunda bu soruyu cevaplamak için akıllıca bir şey olacağını düşündüm. Bu kitap için büyük bir tema gibi görünüyordu ama sonunda oldukça hayal kırıklığı ve kafa karıştırıcı oldu.

sa67dqt48ycfff

Kendine saygılı herhangi bir Outlander hayranı gibi, bir sonraki taksitin çıkmasını bekliyordum ve beklerken tüm diziyi tekrar okuyun. Bu yüzden nihayet kütüphanemde kopyamı aldığımda çok heyecanlandım. 7 Günlük bir kredi olmak ve yenilenebilir değil, ben geri gitmek zorunda önce oldukça şey bitirmek olamazdı. Ve işte sadece 3 yıldız vermemin nedenlerinden biri: Onu beklemeye almayı unutmuştum ve sonunda hatırladığımda, ilk yarıda nerede kaldığımı ve neredeyse hiçbir şeyi hatırlamıyordum. Başlangıçta yavaş, ortada looooooong, hakkında çok az şey umursamadığım çok fazla karakter var ve en sonunda olan bir şeyden gerçekten nefret ettim. Okuyucular için bozulmadan, Lord John Gray ve Claire ile ilgilidir. Outlander serisini hala seviyorum, ama bu oldukça hayal kırıklığı yaratıyordu ve çok unutulabilirdi. Ve elbette, bir sonraki kitap çıktığında hala heyecanlanacağım. Ama beklerken bunu tekrar okumam!

sa67dqt48ycfff

I loved this when I was little and my son loves this book. He started learning his ABC's with this book. It is amazing how it gets their attention at such a young age.

sa67dqt48ycfff

زمانی بود که تصور می‌کردم زبان داستانی مندنی‌پور برجسته‌ترین نقطه‌ی آبی ماوراء بحار است. حالا اما فکر می‌کنم نوشتن از چنین اتفاقی، این‌قدر دور و این‌قدر نزدیک به آن شجاعت و جسارت می‌خواهد. ضمن این‌که زبان زیبا هم...