melissalusardi

Melissa Lusardi Lusardi itibaren Yediyol Köyü, 44850 Yediyol Köyü/Pütürge/Malatya, Türkiye itibaren Yediyol Köyü, 44850 Yediyol Köyü/Pütürge/Malatya, Türkiye

Okuyucu Melissa Lusardi Lusardi itibaren Yediyol Köyü, 44850 Yediyol Köyü/Pütürge/Malatya, Türkiye

Melissa Lusardi Lusardi itibaren Yediyol Köyü, 44850 Yediyol Köyü/Pütürge/Malatya, Türkiye

melissalusardi

Truva'nın Sparta ile geçirdiği eğlenceli modern gün dalgalandırıcılığı yeniden canlandırıyor. Cassie'yi hikayenin ana karakteri ve sesi olarak çok beğendim. Shana, Cassie'nin ailesine / okuluna ve en iyi arkadaşına olan bağlılıklarını gerçekten nasıl parçaladığını göstermekle iyi bir iş yaptı.

melissalusardi

4,5 yıldız! Sonunu sevdim. Sonra ne olacağını görmek için sabırsızlanıyorum!

melissalusardi

Tamam, bu yüzden bütün gece boyunca bu romanı bitirmiştim, çok iyi olduğu için değil, fakat ayın meydan okuma listesinden bir başkasını geçmek istediğim için. Kahraman ve kahramandan zevk aldım ve evlendikten sonra hayatlarını görme fırsatını gerçekten çok sevdim, ama Şeytanın Gelini'nin çok uzun olduğunu hissettim. Ben başlangıcı sevdim ve epilogu sevdim, ama ortadakilerin çoğu gereksiz gözüküyordu (hatta bir dizi netice karakterinin tanıtımını göz önüne alarak bile). Hikaye bana anti-iklimsel geldi. Kahramanın ilk paylaşılan düşünceleri, eroinle evleneceği (yenilikten hoşlanmadığıma göre değil), dayanıklı olmasına rağmen (ve uzun süre böyle kalmamıştı), hikaye, yaklaşık 400 sayfa olması gerekiyor. Gizemli unsur hikâye planının önemli bir parçasıydı, ancak romanın ağır ortasını destekleyemedi. Katil kolayca düşünüldü ve Devil ve kuzeni Vane'den Honoria bunu anlamadığında şüphelendiklerine dair tüm sarsma ve çalkalama olayları (ve o da, bu soruyu yanıtlamadıkça, asla uzaklaşmayacaktı. () sinir bozucuydu ve hikayeyi daha uzun döndürmek için başka bir yol gibi görünüyordu. Beni yanlış anlama, bu kötü bir roman değildi. Sadece harika değildi. Bu serideki diğerlerini beğendim ve daha fazlasını okuyabilirim Ama dikkatini dağıtmak için her zaman Julia Quinn’in Bridgertons’u veya Amanda Quick’ten bir şey geliyor.

melissalusardi

Bu kitabı tekrar okumam gerekiyor. Bir süre boyunca bir sürü "kız" kitabı okudum, bu yüzden bu benim için fazla göze çarpmıyor.

melissalusardi

Bu konuda birkaç girişimde bulunuyorum (yıllarca saklamak yerine)

melissalusardi

Prenses gelini seviyorum! Harika bir okuma! Bu kitap çok komik. Kesinlikle gelecekte tekrar okuyacağım bir kitap!

melissalusardi

I'm about done with this series. I skimmed thru the last third (already knew who did it, just wanted to see how Goldy would figure it out) and it seemed to be never-ending. Too many red herrings, too many too-stupid-to-live moments and I really *hated* the supporting cast introduced for this story. Ah well, it's done!