stefaniesdesign

Stefanie Haddad Haddad itibaren Achalady, Karnataka 576210, Hindistan itibaren Achalady, Karnataka 576210, Hindistan

Okuyucu Stefanie Haddad Haddad itibaren Achalady, Karnataka 576210, Hindistan

Stefanie Haddad Haddad itibaren Achalady, Karnataka 576210, Hindistan

stefaniesdesign

Cooper'ın stili dolaylı olarak işaretlenir. Karakterleri okuyucuya isimlendirmeden çok önce eklemenin yanı sıra, daha sonraki bir bölüme kadar gerçekleşmeyen bir karakter hakkında önemli bilgileri sık sık ortaya çıkarır veya ima eder. olağanüstü okuma .. harika tema

stefaniesdesign

Ortaçağ, Rönesans ve çağdaş bölümlerde büyülenen - ama gözlerim gri ortada, tüm savaşların ve yoksunlukların sonsuzca sarıldığı bir yerde sırlanmıştı. Yine de, bu tome sevdim ve bu bir tome. Katolik çocukluğumun muhtemelen bununla bir ilgisi var.

stefaniesdesign

Bu kitaptan çok keyif aldım. Terapist olmanın yanı sıra, Terry Real'in tutkusunun da yazdığı açıktır. İçerdiği danışmanlık oturumları, işyerindeki terapi sürecinin güzel çizimleri ve önyükleme için oldukça hareketli. "Yeni Evlilik Kuralları" aynı zamanda çeşitli yazarlar için yararlı bir kaynak listesi ve kitap boyunca yaptığı tekniklere ve noktalara hızlı bir başvuru kılavuzu da içerir.

stefaniesdesign

Bu kitabı okumayı seven herkese tavsiye ederim. <3

stefaniesdesign

good

stefaniesdesign

Not a bad book, but it got to the point where the same idea was being reiterated over and over again. I wouldn't recommend it. Later in the book, I felt as though I was being bludgeoned by the same idea long after the point was made.