toilet

WC Jun Jun itibaren Valença, Portekiz itibaren Valença, Portekiz

Okuyucu WC Jun Jun itibaren Valença, Portekiz

WC Jun Jun itibaren Valença, Portekiz

toilet

VIII. Kral ve kızı zina suçlamasıyla idam ettiği karısı Anne Boleyn'in kızı olarak, sadece bir oğul doğurmadığı için, genç Prenses Elizabeth çeşitli zamanlarda şımartıldı, küçümsendi veya basitçe babası tarafından göz ardı edildi. . O ve tahtının varisi olan küçük üvey kardeşi Edward yakındı. Ancak Elizabeth ve üvey kız kardeşi Mary - Anne Boleyn ile evlenmek için boşanan kadının kızı - birbirlerine zar zor sivildi. Mary Elizabeth'ten annesinin kimliği için nefret ediyordu. Kral öldüğünde ve Edward taç giydiğinde, iki kız kardeş, Edward ölene ve Mary Kraliçe oluncaya kadar huzursuz bir barış yönetir. Şimdi Elizabeth ciddi tehlikede. Kız kardeşinin onu yoldan çekmesinin birçok nedeni var. Elizabeth, kız kardeşinin saltanatının tehlikelerinden kurtulmak için bütün fikirlerine ihtiyaç duyacaktır, böylece bir gün İngiltere Kraliçesi olabilir. Bu kitap, genç ve genç bir kadın olarak Elizabeth I'in büyüleyici bir portresiydi ve özellikle yetişkinler veya Tudors tarafından büyülenenler olan genç yetişkin tarihi kurgu okuyucularına hitap etmelidir.

toilet

Neredeyse 4 yıldız .... 3.75 ... Çünkü bazı bölümler yüksek sesle gülüyordu ...

toilet

I did not care for the writing style at all but the story was fascinating, which would be the important pont in reading this book.

toilet

1998 2210 1893

toilet

Don't let the 3 stars deter you. I "LIKE" these books. I just don't "LOVE" them. They are fun to read. The are about a woman detective living in London after WWI. This is the 4th in the series and I will continue them.