nuurs-ortiz

Nuurs Ortiz Ortiz itibaren Uthal Tehsil, Pakistan itibaren Uthal Tehsil, Pakistan

Okuyucu Nuurs Ortiz Ortiz itibaren Uthal Tehsil, Pakistan

Nuurs Ortiz Ortiz itibaren Uthal Tehsil, Pakistan

nuurs-ortiz

Pam Bachorz'dan CANDOR, Candor, Fl'daki stepford benzeri bir çerez kesici kasabasında yaşayan genç bir Oscar'ın büyüleyici bir hikayesidir. Oscar'ı özel yapan şey, babasının Ütopya kasabasının kurucusu olması, fakat daha da iyisi, tüm kasabayı pürüzsüz ve mükemmel bir şekilde çalıştıran bir beyin yıkama tekniği olan yeni bir işitsel bağımlılığın yaratıcısı. Oscar dışında, sistemin nasıl çalıştığını ve kendi yararına kullandığını bilen dışında, bir kız, Nia, kimin görkemli ve farklı olduğunu, kalbini ele geçiren birini gösterene kadar. Oscar aşk için ne yapardı? Candor’da biraz özgünlük ve parlaklık hissini korumak için neyi feda edecekti? Oku ve öğren. Diyalogların bazıları (ve bazılarını kastediyorum) özellikle Oscar’ın gerçekçi olmadığını ve hatta sızlandığını hissettim. Ayrıca biraz daha parçalanacak birkaç parçadan hoşlanırdım. Mesela Campbell'ın daha fazla varlık göstermesini ve Oscar'ın annesinin hikayesini incelemesini diledim. Ancak genel olarak, CANDOR heyecan verici ve heyecan verici bir okumadır ve her kısa bölümde hikaye sizi yönlendirir ve ara vermenize izin vermez. Tuhaf ve esprili bir Oscar ve çocuklar gibi klonlar, "olağandışılıklarına" rağmen sizi güldürür. Artıklık gibi drone, CANDOR'a bu kadar ciddi bir genç kurgusunda nadiren görülen esprili bir mizah vererek mükemmel zamanlarda atılır. Ancak birkaç kusuruna rağmen CANDOR tatlı bir aşk hikayesidir ve bunu keskin, esprili erkekleri ve erkek POV anlatımını seven herkese tavsiye ederim. Bir kopyasını al ve Oscar'ın gerçekten ne kadar ileri gittiğini gör.

nuurs-ortiz

Alyxandra Harvey, Bleeding Hearts ile büyük bir Drake Brother romantizm yazıyor. Bu romantizm, okuyucuya Conner Drake ve My Favourite Lucy hakkında daha fazla bilgi verir. Cristabel ayrıca Connor için bir aşk maçı olarak tanıtıldı. Cristabel, babasının öldüğü Lucy'nin kuzeni ve Annesinin başa çıkma mekanizması alkol. Lucy'nin ebeveynleri, Christabel'i yanlarına alsınlar. Bununla birlikte, hiç kimse ona Vampirler, Hel-Blar veya Helios-ra'dan bahsetmek istemiyor. Christa, Lucy'nin ebeveynlerinin sokağa çıkma yasağı ve diğer kurallar hakkında aşırı koruyucu olduğunu düşünmesine rağmen, onları takip ediyor. Hikaye, vampirlerin toplandığı yaklaşan Blood Moon festivaline ve Hel-Blar'ın lideri Saga'nın konseyde yer alması ve istediği gerçeğine odaklanıyor. Saga, gündemi için biraz kaldıraca ihtiyaç duyduğuna karar verir ve Lucy'yi kaçırmaya karar verir, ancak Christabel'i alır. Connor, onu kurtarmaya karar verdiği sıcak Drake kardeşidir. Bu esaret sırasında sırlarını keşfeder. Lucy ve Nicholas da bize Lucy'nin bakış açısından birçok komik bölüm getiren hikayenin merkezini oluşturuyor. Lucy'yi küstah, korkusuz ve kendine güvenen biri olarak seviyorum. Nicholas ve Lucy en sevdiğim çiftlerden biri, bu yüzden onları bu hikayenin bir parçası olarak görmek bir zevk. Solange da bu hikayede ama kesinlikle garip davranıyor ve bu kitabın uçurumuna inanamıyorum. Seni bırakacak --- Ne? Olmaz!!! Favori dizideki bir sonraki kitabı beklemekten nefret ediyorum. Ama Drake kronikleriyle her zaman beklemeye değer.

nuurs-ortiz

Neden olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, ama daha gençken bu diziyi kesinlikle sevdim. Birkaç yıl önce de bazı kısımlarını tekrar okudum ve hala çok sevdim. Muhtemelen bunu rafta tutmak için satın alırım.