ricardoflowers

Ricar Flo Flo itibaren Khara Pasavariya, Gujarat, Hindistan itibaren Khara Pasavariya, Gujarat, Hindistan

Okuyucu Ricar Flo Flo itibaren Khara Pasavariya, Gujarat, Hindistan

Ricar Flo Flo itibaren Khara Pasavariya, Gujarat, Hindistan

ricardoflowers

(3.5 yıldız) Sarı Güneşin Yarısından sonra bunu okudum ve o kadar iyi değil, ama yine de okumaya değer.

ricardoflowers

Yaz okulu okumak güzeldi.

ricardoflowers

Arsa iyiydi. Haydon daha görkemli bir masal kuruyor. Bununla ilgili birkaç problemim vardı. Bunlardan biri, sözde sertleştirilmiş karakterlerin çok cana yakın ve hazır gülümsemeler ve lekeler olmasıydı. Baş karakter olan Rhapsody basitçe bir çelişki idi; "sevimsiz" kelimesi akla geliyor. Bana verilen rahatlama, feminizm üzerinde çok ağır olmamasıydı, ki bu gerçekten sıkıntı olabilir. Yazı stili güzeldi ve fanteziyi seven herkes bu kitabın tadını çıkarırdı. Diziye devam etmek için yeterince sevdim ve yazının ilerleyişinin masalsı olacağını umuyorum. İlk büyük romanı olduğunu görmek çok güçlü bir kitaptı.

ricardoflowers

Hikayenin kendisi o kadar büyüleyici ki, onu sulamanın veya önemini hiçbir şekilde küçümsemenin mümkün olmadığını düşünüyorum. Olduğu söyleniyor benim büyük çocuklar için uyarlanmış bir sürümü görmek için heyecanlandım. Hikaye şiddet içeriyor ve bunun hiçbir yolu yok ama cesaret, takım çalışması ve kararlılık dersleri hiçbir şekilde azaltılmıyor. Savaşın zulmünü anlayan ve Louie'nin küçük suçları ve maskaralıklarının karanlık tarafına sallanmayacak büyük çocuklar için mükemmeldir. Bu adamın inanılmaz oranlara rağmen hayatta kalma mücadelesinin hikayesi herkesin okuması gereken bir şey.

ricardoflowers

Üzücü, gerçekten üzücü. 11 Eylül'de babasını kaybeden bir çocuk hakkında. Bunu okumayı zor buluyorum. Ama yine de iyi yazılmış ve ilginçti.

ricardoflowers

Classic Adams. Adams had a great way with words, and with making the normal just that bit twisted that it becomes wierd, and the impossible just normal enought to be almost, if not quite, real. Funny, strange, entertaining and enjoyable.

ricardoflowers

No se muy bien cómo definirlo... Presentación del entorno de Atapuerca, intento de definir un marco histórico... Entretenido, sin más.

ricardoflowers

Very Good. If you like history & a good story this is for you. It follows the format of Pillars & World by introducing fictional people into the middle of history. The story line is good, the history is better. It starts in 1911 & stops in 1924. Monarchs, peasants, WWI, Russian Revolution, class struggle, love stories all are combined to weave a good tale. Long 1,000 pages but worth it.

ricardoflowers

King at his absolute best. Terrifying without any of the supernatural crap that he overloads a lot of hsi stuff with. Very easy to immerse yourself in to this novel...and it never ceases to surprise you. Movie is pretty good, but not a worthy substitute for reading the book.