dahgoth

itibaren Kowalowa, Polonya itibaren Kowalowa, Polonya

Okuyucu itibaren Kowalowa, Polonya

itibaren Kowalowa, Polonya

dahgoth

bu kitap hakkında nasıl hissettiğimden emin değilim. bana hitap ediyor çünkü genellikle "neslim" e hitap ediyor. benden çok daha küçük veya daha yaşlı olanların gerçekten anlayamayacağı referanslar yapıyor. Gerçekten harika olduğunu düşünmediğim şeyleri kullanarak harika puanlar veriyor. örneğin gerçek dünya gibi (bu şovu izlemeyi asla itiraf etmiyorum, aklınızda olsun) ve 'yedi yabancı' tüm mevsimler boyunca nasıl aynı. ve olması gerekiyordu. ya da celtics ve lakers hakkında (ve güven bana, ben hiç bir basketbol hayranı değilim) ve aptal rekabetlerinin aslında bu komik şeyler olarak nasıl görülebildiğini ve celtics ve lakers hayranı hakkında en ilgi çekici genellemeleri yapar. aynı anda almak için çok fazla. ve bir yan not olarak. bu kitap sedarisin 'bir gün güzel konuştum' başladığında yazmaya çalıştığı şeydi.

dahgoth

10. sınıfta okuduğum versiyonun kısaltılmış olduğunu düşünüyorum, çünkü bunların çoğunu hatırlamıyorum. İster inanın ister inanmayın, iki yıl yatmadan önce okuduğum şey bu.

dahgoth

The first Irving I read, and still one of my favorites.

dahgoth

This volume wraps up the trilogy quite nicely, no loose ends. I really enjoyed this particular world. It was exciting and had somewhat unexpected moments as well.