kamaron

Eduardo Camara Camara itibaren Chhani Sahnpal, Pakistan itibaren Chhani Sahnpal, Pakistan

Okuyucu Eduardo Camara Camara itibaren Chhani Sahnpal, Pakistan

Eduardo Camara Camara itibaren Chhani Sahnpal, Pakistan

kamaron

Vay. Ne kitabı? Bu harika bir seri için harika bir son oldu. Bu kitaba girip bitirmek için çok zor bir zaman geçirdim. Bu kitabı okumak çok uzun sürdü. Bir kitabı okumak için çok uzun sürdüğümde ilgimi kaybediyorum ama kendimi oturmaya ve bitirmeye zorladığımda hayal kırıklığına uğramadım.

kamaron

Bu yüzden ceket üzerindeki övgüler, insanların kendilerinin üzerine düştüğünü gösteriyor. Bunda yanlış olan bir şey yok. Ve anlamadığımdan değil. Sadece bu, pekala ... bu tür bir kitap değil. Stuart evsiz bir adam ... onunla tanıştığımız zaman dışında. Kim akıl hastası ... onunla tanıştığımızda, iyi olduğu dışında. Sayısız defa kim hapse girdi. Sistemin başarısız olduğu kim ... değil, çünkü kendisi olmayan biri onu o garajdan çıkarmak zorunda kaldı. Stuart ve Alexander, Oxford'da yaşıyor, Alex nerede bir ... Sosyal aktivist? Barınma işçisi? Hepsi aynı anda. Stuart hakkında biraz: Stuart ehliyet olamaz. Polis karakollarında sıralanan ve ruhsatın gerçekleştiği anda o ehliyetin alınmasını bekleyen çok sayıda ceza puanı var, böyle bir ehliyet olsa bile, bir anda aynı anda imkansız olacaktı. varolmaya. Yalnızca Stuart, araç dokümantasyonuyla ilişkisini kuantum mekaniğinin bir lezzetini vermeyi başarabildi. Stuart meraklı ve düşünceli, eğitimli ve delicesine işlevsiz. Çok fazla farklı parça ve nitelik var, her şeyin nasıl çalıştığını bulmak neredeyse imkansız. İskender'in çalışmaya çalıştığı şey de bu. Onaylamamaya ek olarak, kitaplık gözlüklü dolgun bir adam Stuart'ı eroini yasallaştırmakla suçluyor. Hayır efendim, sadece esrar. Smack, daha fazla bağımlılık ve daha az uzun vadeli ekonomik üretim demektir. ” Adam Oxford'da, tüm bağımlıları için kaç tane detoks yatağı olduğunu biliyor mu? İki efendim. Ve beş ya da altı gün boyunca yataklarında bulundukları zamanın yarısı, oraya gitmeden önceki durumlarına geri dönerler. Vagondan en kısa sürede vagondan düştüler. Nerede, vergiden muaf vergisi aslında tüm tedavi programları için para ödeyecek ve eroin bağımlılığı için polislik yapacaktır. Esrarı yasallaştırın, ancak As sınıfında bir ton tuğla gibi inin. ' On beş dakika sonra geri döndüğümde, Stuart ve gözlüklü adam Güney Amerika politikaları hakkında sevimli bir konuşma yapıyor. Sadece Stuart’ın şiddete yönelik eğilimleri var ... ve çok dengesiz ... 'Şimdi altıncı formdaki bir kolejin resmini aldıysanız,' duygusal olarak son bulur ', eğer iki kişiyi bulursanız şanslısınız. diğerleri ile aynı görünmüyordu. Ancak onlarda bugün olduğu gibi sıkıcı ve materyalist değildi. ' 'Öyleyse bir araya gelip birbirinizi cehenneme çevirirsiniz?' 'Evet.'

kamaron

4.5 şimdi book2'ye ihtiyaç var / neden waiit

kamaron

** spoiler uyarısı ** savaştan hemen önce ülke veteriner hayatının daha görkemli hikayeleri. James'in kazara sarhoş olduğu bölümleri seviyorum, genellikle birkaç kasabadan bir veterinerin elinde, çünkü christopher timothy onları okumak çok komik. son bölüm james savaş için ayrılırken, kulübede özleyeceği her şeyi düşünür ve pencereden hamile helen ağlar.

kamaron

Bu savaşla ilgili en iyi kitaplardan biri. İmparatorluk Karargahı'ndaki bir personelin gözünden bakıldığında, Japonya'nın istihbarat toplamaya yönelik tutumunun tüm eksikliklerini eleştiriyor.

kamaron

Bu kitabı beğendim, ancak 10. sınıfta okuduğumda Huck Finn gibi sevmedim. Hikaye eğlenceliydi, ama Huck Finn'in yaptığı gibi daha derin bir yerde bana dokunmadı. Geceleri "geç" kaldığımı hatırlıyorum, bu kitap için özetler ve yorumlar yazıyorum. Geç saatlerin Kiss 108'de insanların arayacakları ve hoşlanıp hoşlanmadıklarını söyleyecekleri yeni bir şarkı çalacaklarını hatırlıyorum, elbette bundan daha akıllı bir isme sahipti.

kamaron

I really wanted to like this book more because the plot held such promise and was so original. However, I didn't like all the jumping between characters with years and years between stories and just when you'd get interested in a thread of the story, suddenly you never hear again what happens except in bits and pieces as told by another character's story. Thought the ending was cheesy and disappointing. Liked it but thought it could have been so much more...

kamaron

Far better than the film - which was incredibly good in itself. A thoughtful insight into a period of history that his affected many friends. Highly recommended.

kamaron

I read this wonderful novel once before, back in 2001, and it meant a lot to me then. It meant just as much this time around. This is a beautiful, intriguing story. It is told out of order, with many outcomes told before their circumstances, but events at the end still felt fresh and even a little unpredictable. I love Tom's meandering storytelling and the way he remarks on his own thoughts - it's like reading a novel with the author's own notes in the margins. I like that the vast majority of the novel is calm and quiet, despite the fact that a lot happens, some of it deeply disturbing. I think I will come back to this novel another decade down the road. Themes: history, love, family, water, cycles/circles, curiosity, doing things over and over that undo themselves, family history, time (past vs. present vs. future), children