jonathanslima

Jonathan Lima Lima itibaren Cesena, Forli-Cesena ili, İtalya itibaren Cesena, Forli-Cesena ili, İtalya

Okuyucu Jonathan Lima Lima itibaren Cesena, Forli-Cesena ili, İtalya

Jonathan Lima Lima itibaren Cesena, Forli-Cesena ili, İtalya

jonathanslima

Oh, bu kitabı sevdim. SEVDİ! Size tam bir açıklama sunmalı ve size biyografileri sevmediğimi söylemeliyim, ancak anıları severim. Sanırım bu benim sabırsız kısım. Hayat hikayelerini okumak için zamanım yok. Ciddi anlamda! İlgilenmiyorum. Ancak, bir temayla bağlantılı olduğunda birinin hayatı hakkında okumayı seviyorum, daha iyi. Ve ben foodie anıları severim. Teknik olarak, bu bir anı değil, çünkü DV kendisi yazmadı. Ancak, yalnızca Bazaar'daki yılları ile ilgileniyor ve aslında kişisel hayatı hakkında pek bir şey yapmıyor. Şık bir kadın ve stil ikonu olarak ona göz atmak. Bu kitabı SEVDİ !! Gerçekten, burada bulunan Tüm Neden Yapma fikirlerini gerçekten seviyorum.

jonathanslima

Bu güzel ve sevgi dolu yazışmadan hala yürekten alıntılar yapabilirim. İlham, akıl ve nezaket, şiirsel bir şekilde bana mektuplar diliyordu, beni Avrupa'ya özgü şehirlerde yaşayan dışlayıcı sanatçılara daha fazla mektup yazdım.

jonathanslima

Muhteşem. Keşke daha fazla olsaydı.

jonathanslima

"Brooklyn" önermesi yeni değil; Bununla birlikte, Colm Toibin'in yetenekli, yetenekli ellerinde yeni olan "hissediyor". Romanı oldukça ilgi çekici, güzel yazılmış ve kesinlikle keyifli buldum. "Brooklyn", yeni dünyada edinilen fırsatlarla yaşamını ve kariyerini iyileştirme umuduyla ABD'ye göç eden küçük bir köyden İrlandalı bir kız olan Eilis Lacey'in hikayesini anlatıyor. Genç emigre'nin öyküsü, yüzeyde ahlaki bir masal gibi görünen açık ve basit bir şekilde anlatılıyor. Sadeliği, aldatıcı olsa da. "Brooklyn" hiç basit değil, daha ziyade kendi için bir yer bulmakta güçlük çeken genç bir kadının karmaşık, hassas ve sık sık sinir bozucu bir insan portresidir. İkinci Dünya Savaşı sonrası Brooklyn’in etnik açıdan çeşitli, henüz ırksal olarak zorlanan dünyasında.

jonathanslima

Çok hafif okuma, ancak karakterin eylemleri gibi biraz can sıkıcı çok tekrarlayan ve kararsız.

jonathanslima

Bu herkesin en sevdiği kitap mı yoksa ne? Sanırım yakında tekrar okumam gerekiyor ..

jonathanslima

Kesinlikle iyi bir okuma - özellikle Harry Potter serisini seviyorsanız. Ancak, bazı tüyler ürpertici parçalar vardı ve şeytani referansları gerçekten sevmiyorum. Yine de Brandon Mull ve JK Rowling gibi büyülü dünyaları hayal edebilecek yazarlara hayranım. Dizideki bir sonraki kitabı okuyacağım.

jonathanslima

Bunun iki nedenden dolayı ilginç bir okuma olacağını düşündüm: 1) Bir cüce açısından bir anlatıdır. 2) İkinci Dünya Savaşı öncesinde, sırasında ve sonrasında Alman vatandaşıdır. Sadece bir cüce olarak büyüyen birisinin karşılaşabileceği sıkıntıların bazılarını öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda Almanya kendisini yeniden savaşta buldukça bu sorunlar önemsiz görünmeye başlar. Ne yazık ki, benim beklentilerimi kadar canlı değildi. Kitabın içine girebildiğim tek parça, topluluğun Nazi rejimine nasıl tepki verdiğiydi. Kitabın geri kalanı yavaş ve kelime gibi görünüyordu. İkinci Dünya Savaşı sırasında Alman siviller hakkında daha fazla okumak istesem de tavsiye etmem.

jonathanslima

Pynchon's take on apocalypse and conspiracy in So-Cal. Not an easy read, but worth the effort.

jonathanslima

Peggy