lazarescou

Ion Lazarescou Lazarescou itibaren Lincolndale, NY, Birleşik Devletler itibaren Lincolndale, NY, Birleşik Devletler

Okuyucu Ion Lazarescou Lazarescou itibaren Lincolndale, NY, Birleşik Devletler

Ion Lazarescou Lazarescou itibaren Lincolndale, NY, Birleşik Devletler

lazarescou

Bu kitabı oldukça sıkıcı ve hayal kırıklığı yaratıyor. Karakterleri gerçekten sevmiyorum. Sondan nefret ediyorum.

lazarescou

Bu, Mockingjay'den sonra okumak için mükemmel bir kitaptı. Bu sadece tatlı bir hikayeydi ve şimdi 3. sınıf öğrencimi okumayı sağlamaya çalışıyorum, ama ona göre annem beğendiyse topal olmalı!

lazarescou

"İnsanlar" Külkedisi hikayeleri "hakkında konuşmaktan hoşlanırlar, ancak Külkedisi parmağını kaldırmadan mutlu sonunu alamadı. Topa gelmesi, çekici ve pürüzsüz olması ve prens'i kazanması gerekiyordu. ama sonunda masal sonunu gerçekleştirmek ona kalmış. " - Michael Oher, "Ben Oranları Dövdüm" Harika bir çalışma ve ilham hikayesi. Bay Oher'in daha önce The Blind Side'de kutlanan dokunaklı hikayesi, kendi sözleriyle anlatıldığında daha da güzel. Tabii ki futbol taraftarlarına ve Blind Side taraftarlarına tavsiye ederim, ancak gerçek izleyici mentorlara ve hedeflere ihtiyaç duyan risk altındaki çocuklar.

lazarescou

"Matt," kırsal bir genç çiftlikte hayatı terk etmeye ve orduda zafer ve macera aramaya karar verir. Yoldaşlarıyla birlikte antrenman yapıyor, mobil piyade pozisyonunu alıyor ve Afganistan'da devam eden bir savaşa yollanıyor. Oradayken, savaşın çirkin olduğunu ve kendisine anlatılan hikayeler gibi bir şey olmadığını keşfeder. Onur hayatta kalmak için arka koltuk alır ve kendini asla mümkün olmadığını düşündüğü şeyleri yaparken bulur. Kendi ahlakı, arkadaşı Lucas'ın vicdanı ve hayatı hakkında eve bile yazamaması nedeniyle işkence gördü. Nişanlısı onu terk eder, yaralanır ve depresyona girer. Bu kitap savaşlarını (iç ve dış) ve ünlü olaylarla, yerlerle ve insanlarla olan etkileşimlerini, komutanı Büyük Kral İskender de dahil olmak üzere anlatıyor ... ... Ne? Matthias, Kral İskender'in Afganistan ve daha kuzeyden Spitamenlere karşı savaşlarında bir piyon. Yazar kitabının ne kadarının bugünün manşetlerinden ödünç alındığını ve antik çağlardan ne kadar çekildiğini asla bilemeyiz. Bu bir sayfa çevirici hikaye, ancak yazarın önceki kitabı "Gates of Fire" kadar iyi değil.