eco-step8a94

Jin Im Jeong Im Jeong itibaren 30016 Ca' Fuser VE, İtalya itibaren 30016 Ca' Fuser VE, İtalya

Okuyucu Jin Im Jeong Im Jeong itibaren 30016 Ca' Fuser VE, İtalya

Jin Im Jeong Im Jeong itibaren 30016 Ca' Fuser VE, İtalya

eco-step8a94

Bu kitaplar tam bir çöp tenekesidir ve yazarların Dune'un mirasını etkilemekten utanmaları gerekir.

eco-step8a94

John Battelle enerjisinin büyük bir kısmını ve zamanımı web'in tarihini ve genel olarak araştırmayı tanımlayarak harcıyor. Sonunda "Google ve rakiplerinin iş kurallarını nasıl yeniden yazdıkları ve kültürümüzü nasıl değiştirdikleri" kitabının gerçek noktasına gelmeden önce. Kabaca ilk 180 sayfa için, bu kitabı bir kenara atmak istedim, ancak bu sınırı aştığımda, bilgi ve ekonomik meta olarak arama potansiyelini analizini hem çekici hem de heyecan verici buldum. Kitap "Kablolu sendrom" dan biraz muzdarip - ve haklı olarak, Battelle derginin kurucu editörü olduğu için - yazarın sizden daha akıllı ve daha keskin görünmeye çalıştığı bir sendrom, sonuçta sadece bir katilin anlayışını ortaya koyuyor malzemenin. Bu çalışıyor olabilir (Kablolu aboneliğimi iki kez iptal ettim ve gelecekte tekrar iptal etmeyi tamamen bekliyorum). Bu durumda, Battelle, alandaki gerçek uzmanlarla büyüleyici sohbetler gibi seslere dayanarak aramanın ne olabileceğine dair harika bir vizyon tanımlar. Onun "anlamsal web" ve "niyete dayalı reklamcılık" gibi terimleri açık, özlü ve harika bir şekilde kullanılabilir. Ancak _everything_'i laymen'ın tem'lerine dönüştürme eğilimi cehennem gibi can sıkıcıdır.

eco-step8a94

Bu benim kopyamdı, geri dönüştürüldü. Yetişkin Hıristiyan kurgu. Bu kitaptan hoşlanmadım. Elbette iyi yazılmış, ama benim sevdiğim şey değil. Çok fazla gerilim. Kız geçmişinden Amish toplumunda saklandı. İncil.

eco-step8a94

İtiraf etmeliyim ki, benim en mutlak favori John Green kitabım değil, ama kitabın yarısına aşık oldum (açıkçası, ben büyük bir John Green hayranıyım). Genel olarak, hikaye çok eğlenceli ve okumak için eğlenceli. Aslında hem Green'in hem de Levithan'ın mükemmel yazarlar olduğuna gerçekten inanıyorum, ancak işbirliklerinden gerçekten zevk almadığımı hissettim. Aynı isme sahip olan iki yabancının bir gün rastlantısal olarak birbirlerine çarptığı ve her ikisine de tam olarak katılmasalar bile birbirlerinin hayatlarında bir etkiye neden olduğu fikrini seviyorum. Green Will Will Grayson ve Jane arasındaki bağlantı, en az can sıkıcı bir şekilde o kadar yürekten ve sevimsiz ki, kendimi her zaman nefesimi tutarak buldum ve kafamdaki sahneyi oynayana kadar her satırı tekrar okudum. Sadece ilişkilerine aşık oldum ... ve bana John Green'in yazımını neden bu kadar çok sevdiğimi hatırlattı. Bir erkek ve bir kız arasında yarattığı ilişki her zaman karşı konulmaz bir şekilde bağımlılık yapar. Kalbim ve ruhum için saf bir mutluluk. İnanıyorum ki bu okuduğum ilk kitap, eşcinsel bir sevgiyi vurgulama noktasına geliyor, bu yüzden onu karşılaştıracak hiçbir şeyim yok. Ama adapte olmanın hiç de zor olmadığını söylemeliyim. Birkaç kez biraz garip geldi ... ama bu gariplik karakterleri anlamama ve bugün romanda tasvir edilenler gibi gerçekte sorunlarla karşılaşanlar için ne kadar zor olması gerektiğini anlamama yardımcı oldu. Ancak Levithan'ın Will Grayson'u bence en kolay karakter değildi, bu talihsiz bir durum çünkü onu gerçekten sevmek istedim. Daha parlak bir notta, son şaşırtıcıydı ve Tiny sevimli, ama badass bir karakterdi - eğer sahip olsaydım "partinin hayatı" kim olur? Roman, fantastik karakter gelişmeleri, çarpıcı alaycı sözler, kusursuz hayat değiştiren alıntılar, hepsi bir dizi duygu ve gerçeklik üzerine bir araya getirilmiş komik etkinlikler ve çok daha fazlası ile dolu. Green ve Levithan'ın kendi içinde bu destansı aşk temasını kurmayı, ilişkilere, arkadaşlıklara ve kişinin kendini sevme yeteneğine dönüştüğü gerçeğini seviyorum. Ayrıca, son olarak yazarların konuşmasını okumanızı tavsiye ederim çünkü harika! (Kitabı sevmemin diğer nedenleri: Çocukluğumun tüm zamanların favorilerinden biri olan "Tüm Köpekler Cennete Git" filminden bahsetmek ve bir lise müzikalinin üretimi! Çok havalı)

eco-step8a94

The Lincoln bicentennial and the new American History Museum exhibit had me thinking a lot about his life and particularly his death, which I didn't really know much about before reading this. This is a really great account of the twelve day manhunt for John Wilkes Booth, constructed almost entirely from primary sources such as letters, illustrations, and articles of the day. Swanson does a great job of contrasting Booth's flight with the efforts of the manhunters, such that the book reads exactly like the thriller that it ought to be.