fritzthecat

Vagni Leonardo Leonardo itibaren Płowce Drugie, Polonya itibaren Płowce Drugie, Polonya

Okuyucu Vagni Leonardo Leonardo itibaren Płowce Drugie, Polonya

Vagni Leonardo Leonardo itibaren Płowce Drugie, Polonya

fritzthecat

Son zamanlarda Sitta'nın kitaplarından hayal kırıklığına uğradım. Evet, hikaye hala tatlı. Kadın kurşun karakterinin değişeceğini düşünüyorum, ancak kitaptaki diğer kadın kurşun karakterlerle aynı çıkıyor. Özellikle Aerial'de gerçekten kafam karıştı ... burada gerçekten önemli olmayan karakterler var. Yani bu insanlar ne için? Onlarsız, hikaye hala iyi işleyebilir. Yoksa sadece Sitta'nın bir sonraki kitap için onları tanıtmasını istedikleri için mi gerekiyorlar? * Sitta Karina'nın kitaplarında her zaman karakterler arasında ortak bir konu var, btw * Uh, şaşkın, ha, ne hakkında yazıyordum? Bu bir hikaye anlatmak istediğim anlamına geliyor ama bir spoiler olmaktan korkuyorum: p Genel olarak bu kitap her zamanki gibi Sitta'ya özgüdür. Fantezi hikayesi oldukça yaygın olmasına rağmen, evet ... Shoujo çok manga: D

fritzthecat

: D Bu kitaba aşığım. Sadece dün gece üç kez okudum. Tüm zamanların en sevdiğim roman masalı. :) Kim sıradan bir prenses gibi bir şeye inanmak istemez ki?

fritzthecat

Sanki söylenecek iki ayrı hikaye varmış, ama sadece bir tanesi tamamlanmış gibi, bu sadece bitmemiş hissettim. Kitap Anne, Coop ve Claire'in hikayeleriyle başlıyor. Onlarla 170 sayfa harcadıktan sonra, Anne'nin sevgilisi Rafael'in tarihini araştırmak için ayrılıyoruz. Ama en sonunda Anne'nin son hikayesi, son sayfa hakkında bazı birinci şahıs yorumları dışında, Anne, Coop ve Claire'in hayatlarına veya hikayelerine asla geri dönmeyiz. Bu karakterleri akış ortasında bırakmak ve geri gelmemek çok sinir bozucu geldi.

fritzthecat

İlginç, ama gerçekten zor bir okuma.