tuti82

Angela Acero Acero itibaren Pottipadu, Andhra Pradesh 515832, Hindistan itibaren Pottipadu, Andhra Pradesh 515832, Hindistan

Okuyucu Angela Acero Acero itibaren Pottipadu, Andhra Pradesh 515832, Hindistan

Angela Acero Acero itibaren Pottipadu, Andhra Pradesh 515832, Hindistan

tuti82

“Hakim, erkeklerin savaş hakkında ne düşündüğünü değiştirmez,” dedi yargıç. Savaş sona erdi. İnsanlara taş hakkında ne düşündüklerini de sor. Savaş her zaman buradaydı. İnsan olmadan önce, savaş onu bekledi. "

tuti82

İsimleri ile seyrek ama provokasyon ile hamile olan acımasız bir Amerikan masalı. Cormac Mccarthy, insanlığımızın ne kadar zorlu ve çaresiz durumlarda ne kadar kırılgan hale geldiği konusunda kaynayan harika bir iş yapıyor. Bölümler ürkütücü olsa da, anlatı, okuyucuyu, hikayenin karakterleri kadar kendin hakkında düşünmeni sağlayan büyüleyici ve unutulmaz bir masal boyunca taşır.

tuti82

Justin Halpern'in kitabı hafif, komik ve beklenmedik bir şekilde tatlı. Art arda ishali referans alan kitapların tatlı olmasını beklemiyorum, ama işte burada. Bu kitap, basit bir hile üzerine - Justin'in babasının komik ve körelmiş açıklamalarına dayanıyor. Yanlış yapıldı, bu gerçekten topal bir kitap olabilirdi. Ama Justin kitabını gerçekten okumaya değer bir kitap yaptı - sadece bir şaka koleksiyonu değil. Kitabın doğuşunun açıklaması iyi bir kurulum sağladı ve her bölümün uzun bir hikayeye sahip olmasının ardından alıntılardan oluşan bir koleksiyonun ideal olduğunu düşündüm. Her hikaye okuyucuya hem Justin hem de babası hakkında daha iyi bir fikir verdi ve daha sonra alıntılar sadece ardışık yumruk çizgileriydi ve çoğunda yüksek sesle güldüm. Daha uzun hikayeler orada olmasaydı, hem Justin hem de babasının gerizekalı görüneceğini söyleyebilirim. Bunun yerine, yürek ısıtan yaş hikayeleri ve gururlu ebeveyn anlarına dokunuyoruz. Ve ishal hakkında birkaç şaka.