kaoss

Eduardo Rivadeneyra Rivadeneyra itibaren Veliki Pašijan, Hırvatistan itibaren Veliki Pašijan, Hırvatistan

Okuyucu Eduardo Rivadeneyra Rivadeneyra itibaren Veliki Pašijan, Hırvatistan

Eduardo Rivadeneyra Rivadeneyra itibaren Veliki Pašijan, Hırvatistan

kaoss

Bu muhtemelen şimdiye kadar en sevdiğim kitap. Sadece var olduğunu bilerek daha tanık hissediyorum.

kaoss

Lynsay Sands'in vampir kitaplarını sevdiğim kadar, tarihi olanlara da giremiyorum. Kütüphaneden aldığım kopyayı okumaya çalıştım, ama sadece benim için işe yaramadı.

kaoss

Susanna Kearsley bir süredir yazmayı bıraktığı için iyi bir Gotik arzusundayım, bu yüzden birisi Cruisie’nin en son kitabını okumamı önerdi. Cruisie'yi severim, genellikle hafif mizahi rahatlık okumaları yazar. Ne yazık ki, iki stilin karıştığını sanmıyorum. Bence tek başına bir gotik olarak sorun olmazdı ama ilginç karakterlerini eklemeye çalıştı ve ikisi de karışmadığı için yağ ve su gibi. Gerçekten iyi bir gotik olması için tüyler ürpertici evin atmosferini yükseltmesi gerekiyordu ve belki de kahyayı biraz daha kötü yaptı. Çocuklar çok ürpertici. Romantik romanlarına daha çok benzemesi için, gotik faktörü kaybetmiş olabilir ve daha sonra en çok sevdiğim iki karakteri, Isolode ve Dennis'i kaybedersek de, çocuklar için Andi bakımı yapmış olabilirdi. Diğer gözden geçirenler de, kahramanımız Kuzey'in meraklı düzlüğünden bahsetti. Andi'nin neden ondan neden etkilendiğini asla bilemedim. Belki de onu bir dour işkolik dışında bir şey olarak gösteren biraz daha flashback yardımcı olurdu. Yine de mükemmel Crusie'den daha az, orada olan birçok diğer şeyden daha iyidir.

kaoss

bu, Amerika’ya açılan kapı olarak adlandırılabilecek kitap. Amerikan kültürünü akademik ayrıntılara girmeden anlamak ve yorumlamak istiyorsanız ve Amerikan trivia hazine hazinesine sahip olmak istiyorsanız, bu kaçırmayacağınız kitap. Amerikalılar ve Amerikalı olmayanlar için eğlenceli ve bilgilendirici ...

kaoss

Çok güzel, çok karanlık, çok İrlandalı. İşiniz bittiğinde iyi bir sert içecek tavsiye ederim.

kaoss

Another in the Maisie Dobbs series. These are fun, enjoyable books. They are mysteries, but really more about the people (like #1 Ladies Detective Agency) they also remind me of the Beekeepers Apprentice books.