loravocali348b

Larysa Shelest Shelest itibaren Beauvoir, 71500 Branges, Fransa itibaren Beauvoir, 71500 Branges, Fransa

Okuyucu Larysa Shelest Shelest itibaren Beauvoir, 71500 Branges, Fransa

Larysa Shelest Shelest itibaren Beauvoir, 71500 Branges, Fransa

loravocali348b

Bu kitap çok harikaydı. Denemek ve uyumak için onu bıraktım, sonra onu alana kadar tekrar ne olacağını düşünerek tekrar okumaya başlayacağım. Bunu kitabı bitirene kadar yaptım. Quigley'nin kargaşası ve arkadaşının “yardımı” harika bir hikaye.

loravocali348b

Başlık: Jessica Darling Serisi Kitaplar 1-4 (Özensiz İlkler, İkinci Yardımlar, Büyüyen Üçler, Dördüncüler) Derece: B + Özet: Bu dört kitap, Jessica Darling ve Marcus Flutie arasındaki ilişkinin hikayesini anlatan bir dizi halinde. Daha fazlası var ... bir arkadaş olarak değil, Marcus'un en iyi arkadaşlarından biri olan ve en yakın arkadaşı olan Peter'ın en iyi arkadaşı Hope'un öfkeli kardeşi (aşırı dozda) ile ilgili acımasız bir geçmiş var. her zaman en saf davrananlar altında geliştirildi, ama işte bu kadar: bir ilişkinin hikayesi. Kitap 1, ilk buluşma ve buluşmalarını anlatıyor (ve Jessica, saf olmayan motivasyonlarla ilgili kötü gerçeği keşfetiyor). Kitap 2, uzlaşma ve güçlenme ilişkisini anlatıyor. 3. Kitap, üniversitedeki zamanlarını anlatıyor (ve Jessica'nın çok sadık olmayan şekilleri). 4. Kitap, Jessica'nın Marcus'la evlenip evlenmeyeceğine karar verdiği bir haftalık bir zaman dilimini (ayrıntılı olarak açıklar) kapsar. İnceleme: İşte kısa bir not: Bu kitapların dördünü de yaklaşık üç gün içinde okudum. Bu iyi. Ayrıca - mükemmel değil. Sevdim (tekrar söyleyeyim: sevdim) Marcus Flutie. Çok ilginç. Ne yazık ki, Jessica her zaman Marcus'u sevmiyor, bu yüzden bazen ilginç alışkanlıklarını ve ilginç motivasyonlarını tahmin etmeye bıraktık. İlginç olduklarını söylüyorum ve bunun nedeni Jessica ile karşılaştırıldıkları (tamamen ilginç olmayan). Jessica'nın yaptığı tek "ilginç" şey, 4. kitabın sonunda gelir (bu, 5. kitabı okumama yetecek kadar). Bu dizinin B + kazanmasının temel nedeni, hikaye çizgisinin iyi olması (Marcus sayesinde) ve McCafferty'nin aslında yazı yazmakta iyi bir iş çıkarmasıdır - harika cümlecik sıraları kullanıyor - ama birincil kahramanda yoksun. Ayrıca, küçük karakterler çok güzel ve daha fazla kullanılmış olmalı, eğer başka bir şey yoksa, onu daha dinamik hale getirmek için Jessica'yı etrafta (mecazi olarak) daha sık gezdirmeleri gerekirdi.

loravocali348b

Çok eğlenceli sıkıcı olduğu ortaya çıkan bu kadar eğlenceli bir öncül oldu. Ben vazgeçmeden, sonunu okuduktan önce yarısından geçtim ve geri kalanını okumak için zaman ayırmaya değmediğine karar verdim.

loravocali348b

Bu kitap gerçek ve karakterleri sevemezsin, nefret edebilirsin, ama asla görmezden gelemezsin. Sizi zamanında geri alır ve aynı koşullarda olsaydınız ne yapacağınızı merak etmenizi sağlar? İyi kitap, tüm yol boyunca sağlam ve hızlı bir okuma.

loravocali348b

Kum ve Sis'e benzer formatta, ancak neredeyse iyi. 9/11 alt grafiğinin alaka düzeyi vardı ve bir reklam gibi hissediyordu ve kullanıcı perspektifinin miktarı baş döndürücü ve kafa karıştırıcı hale geldi. Bazıları neden hikayede bile olduğunu soruyorum. Bu 500 sayfalık romanı okumaya değmez.

loravocali348b

This was a short story. It was about the people on Earth after government and society break down. The main characters are on the run. Before the break down, they both knew that they were different and had a calling. Then they realise that they have to work together to forma new society with their special talents and abilities.

loravocali348b

A great book!