simonalunni

Simona Alunni Alunni itibaren Doumy, Fransa itibaren Doumy, Fransa

Okuyucu Simona Alunni Alunni itibaren Doumy, Fransa

Simona Alunni Alunni itibaren Doumy, Fransa

simonalunni

Bunu hala okuyorum, düşünce havuzunu beslemek için biraz madde ile eğlenceli ve aptalca.

simonalunni

Karakterler harika! Maggie'nin sesini ve farklı karakterlerin tüm foibleslerini sevdim. Arsa, inanılır olmasa bile, tamam. Sonra son geldi ... bütün kitabı benim için mahvetti. Belki de sadece benim.

simonalunni

Translating...

simonalunni

Düşünce provoke kitap. Bu çocuk kitabını hiç okumadım, ama sanırım çocukken sahip olacağım bir yetişkin olarak takdir ettim. Vatandaşlar arasında mutluluk ve barışı sağlamak için yaratılmış "mükemmel" bir toplulukta 12 yaşındaki bir çocuğun hayatına bir göz atmak gerekiyor. Toplum hayatında tüm yönlerini kontrol eder, böylece vatandaşlar açlık, acı, sevgi, seçim yapma vb. Deneyimler yaşamaz. Kısa roman. Hızlı okuma.

simonalunni

Bunlar sadece okunması kolay ve süper karmaşık olmayan eğlenceli küçük kitaplar, ancak uygun olmayan kitap okumak istemeyen ortaokul ve ortaokul çağındaki öğrenciler için harika olacağını düşünüyorum.

simonalunni

I thought this book was great! I am surprised at some of the negative reviews. I gather from reading them that several readers either A) missed the point of this book completely, or B) are so entrenched in their own belief system that their review was more telling of a need to defend them than an honest appraisal of the book's content. I thought the story was adequate, it moved along and was entertaining. But to focus on that as opposed to the information that was revealed during the process is to miss the point. I would have given the book 4 stars for the story aspect but am giving it 5 due to the information it communicated.