sayurinzf

Fabiola Zuleta Nak Zuleta Nak itibaren Mbamogo, Agisiga, Intan Jaya Regency, Papua, Endonezya itibaren Mbamogo, Agisiga, Intan Jaya Regency, Papua, Endonezya

Okuyucu Fabiola Zuleta Nak Zuleta Nak itibaren Mbamogo, Agisiga, Intan Jaya Regency, Papua, Endonezya

Fabiola Zuleta Nak Zuleta Nak itibaren Mbamogo, Agisiga, Intan Jaya Regency, Papua, Endonezya

sayurinzf

Bunu SEVDİ. Şaşırtıcı ve benzersiz. Portrero oldukça yaratık.

sayurinzf

Bu kitap filmi okumak gibi. Tüm Underworld sevenler için önerilir.

sayurinzf

Hayatımı değiştiren kitap. 1-50. Sayfalar hala başımı döndürüyor.

sayurinzf

Üçlemenin geri kalanını okumak olmayacak, orası kesin.

sayurinzf

Eğlenceli, özellikle mitolojiden hoşlanıyorsan.

sayurinzf

Bir grup octogenarian arkadaş, gizemli şaka telefon görüşmelerini basit bir mesajla alır: "Ölmen gerektiğini hatırla." Akıllı, keskin, sonsuz heyecan verici, bu belki de şimdiye kadar okuduğum en sevgiyle hazırlanmış kitap. Beğenmeyecek bir şey yok.

sayurinzf

Lucien Wycliff, İngiltere'ye hain olan bir adam arıyor ve onu küçük bir kasabada izlediğinde, Lucien onu yakalamak için hiçbir şey durmayacak ... onu başka hiçbir şeye benzemeyen bir güzellik olan Brynn Caldwell'i bulana kadar, şimdi onu istemese bile karısı olarak kazanmış. Brynn Caldwell, ailesinin kadınlarına kurulan bir çingene laneti yüzünden hayatını aşk korkusu içinde yaşamak zorunda ve Lucien ortaya çıktığında ve kan kaynadığında ve başını döndürdüğünde, onu körfezde tutmak için hiçbir şey durmayacak, bu hata anlamına gelir. İkisi arasında işler ısınmaya başladıkça, Brynns ailesi ile ortaya çıkan tehlike de artar, bu yüzden Lucien ve Brynn bu sorunu çözmeye başladığında, sevgilerinin olduğunu veya lanetin onları durduracağını anlamaya başlayacaklar hiç sevmedim mi?

sayurinzf

Almanca Başlık: Das Maya-Orakel

sayurinzf

İyi kitap.