sayurinzf

Fabiola Zuleta Nak Zuleta Nak itibaren Mbamogo, Agisiga, Intan Jaya Regency, Papua, Endonezya itibaren Mbamogo, Agisiga, Intan Jaya Regency, Papua, Endonezya

Okuyucu Fabiola Zuleta Nak Zuleta Nak itibaren Mbamogo, Agisiga, Intan Jaya Regency, Papua, Endonezya

Fabiola Zuleta Nak Zuleta Nak itibaren Mbamogo, Agisiga, Intan Jaya Regency, Papua, Endonezya

sayurinzf

Bunu SEVDİ. Şaşırtıcı ve benzersiz. Portrero oldukça yaratık.

sayurinzf

Bu kitap filmi okumak gibi. Tüm Underworld sevenler için önerilir.

sayurinzf

Hayatımı değiştiren kitap. 1-50. Sayfalar hala başımı döndürüyor.

sayurinzf

Üçlemenin geri kalanını okumak olmayacak, orası kesin.

sayurinzf

Eğlenceli, özellikle mitolojiden hoşlanıyorsan.

sayurinzf

Bir grup octogenarian arkadaş, gizemli şaka telefon görüşmelerini basit bir mesajla alır: "Ölmen gerektiğini hatırla." Akıllı, keskin, sonsuz heyecan verici, bu belki de şimdiye kadar okuduğum en sevgiyle hazırlanmış kitap. Beğenmeyecek bir şey yok.

sayurinzf

Lucien Wycliff, İngiltere'ye hain olan bir adam arıyor ve onu küçük bir kasabada izlediğinde, Lucien onu yakalamak için hiçbir şey durmayacak ... onu başka hiçbir şeye benzemeyen bir güzellik olan Brynn Caldwell'i bulana kadar, şimdi onu istemese bile karısı olarak kazanmış. Brynn Caldwell, ailesinin kadınlarına kurulan bir çingene laneti yüzünden hayatını aşk korkusu içinde yaşamak zorunda ve Lucien ortaya çıktığında ve kan kaynadığında ve başını döndürdüğünde, onu körfezde tutmak için hiçbir şey durmayacak, bu hata anlamına gelir. İkisi arasında işler ısınmaya başladıkça, Brynns ailesi ile ortaya çıkan tehlike de artar, bu yüzden Lucien ve Brynn bu sorunu çözmeye başladığında, sevgilerinin olduğunu veya lanetin onları durduracağını anlamaya başlayacaklar hiç sevmedim mi?

sayurinzf

Almanca Başlık: Das Maya-Orakel

sayurinzf

İyi kitap.

sayurinzf

This was a really good book. It had you on the edge of your seat the whole time and you never would've expected what happn.

sayurinzf

Firstreads win. A 2100 year old Druid lives in Arizona and runs an occult bookshop and is the target of a Celtic god who wants the sword the main character picked up in an ancient battle.

sayurinzf

This book was okay, maybe a C if I were grading it. Worth a read, but there were problems. First, the writing was overly flowery/dramatic/detailed. The reader shouldn't notice the writing, it should be organic. The author had to spell out every little thing, and do it with the most ostentatious words! And then, when something big happened, she put it in the midst of everything like it was a complete afterthought. You can't have it both ways. If you want subtlety, then you gotta use it throughout, chicky. The ending also felt like it was just tacked on. There was this long, drawn out journey and then the end just kind of went: oh yeah, and then this happened, i'm tired of writing now so I'll wrap this up quick. Still, it was something to read and I've read worse.