claudeapollon

Claude Apollon Apollon itibaren Lavincourt, Fransa itibaren Lavincourt, Fransa

Okuyucu Claude Apollon Apollon itibaren Lavincourt, Fransa

Claude Apollon Apollon itibaren Lavincourt, Fransa

claudeapollon

Kardeşlerinden birinin, kardeşi öldüğünü fark etmek için uyanmasıyla başlar, o da yakında gideceğini bilir. Acımasız ironi, onları birbirine bağlayan et grubunun arıyı nispeten kolay bir şekilde koparabilirdi. Vücudunun philadelphia'deki mızrak müzesinde attığını gördüm. Bir konuyla ilgili bir kitap hakkında okumaya çok ilgi duyacağımı düşünmezdim. Sonunda ağladım.

claudeapollon

Bu yazar, Firefly'i Fox Studio çöp kutusundan kurtarmak için ikinci kitabının gelirlerini teklif etti. Bunu okuyacağım! Kitap iyiydi - bazen beni güldürdü. Çağdaş mizah ve fantastik tarihi efsanelerin iyi bir karışımı. GÜNCELLEME: Geriye dönük olarak, bu kitap Martin'in Taht Oyunları'ndan daha iyidir. Kendinize bir iyilik yapın ve okuyun!

claudeapollon

tatil okuma tavsiye edilmez. Elbette kuru, komik kısımları var ama kitaplarında aynı temalar üzerinde çalıştığını buldum - boşluk, vb. İngiliz Brett Easton Ellis gibi, ama daha az bükülmüş.

claudeapollon

Çok ilgili kitap. Amish hakkında daha fazla okumak istememi sağladı.

claudeapollon

Benim için suçlu bir zevk kitabı. Ayrıca, çevirdiğim ve tamamen emdiğim herhangi bir rastgele sayfadan okumaya başlayabildiğim kitaplardan biri. Bir süredir okumadım, ama geri dönüp favorimden bazılarını tekrar ziyaret ediyorum her seferinde sahneler. Wells'in açıklamalarını seviyorum (Düğünümün Ekim Louisiana ayçiçeği tarlasında olmasını istiyorum), ancak yazımıyla ilgili bir şey zorlanmış gibi görünüyor.