valentinawilberger

Valentina Wilberger Wilberger itibaren 12030 Sanfront CN, İtalya itibaren 12030 Sanfront CN, İtalya

Okuyucu Valentina Wilberger Wilberger itibaren 12030 Sanfront CN, İtalya

Valentina Wilberger Wilberger itibaren 12030 Sanfront CN, İtalya

valentinawilberger

Çok zevkli yazılar

valentinawilberger

Benim favorim. Oldukça tarihsel olarak yanlış, ancak yine de eğlenceli. Gregory'nin "Boleyn" kitapları ile başlamak için iyi bir yer, Gregory'nin daha sonra yazdığı kitaplar Anne Boleyn, Mary Boleyn, Aragon'lu Katherine ve Henry VIII'in karakteristiklerini takip edecek. Natalie Portman'ın Anne için oldukça kötü bir seçim olduğunu düşünmeme rağmen, bu yılın sonunda bir film olacak.

valentinawilberger

Bunun kutsal olduğunu biliyorum, ama bu kitaptan hoşlanmadım. Belki de bu zaman diliminden sonra doğmuş ve sert uyuşturucularla ilgili deneyimim olmadığı gerçeği, ancak sıkıcı buldum.

valentinawilberger

Kitap biraz eskiydi, bu yüzden hafif, neredeyse zorlayıcı bir baştan çıkarma sahneleri var, ancak bunun 20 yıl önce yazıldığı ve yayımlandığından ve o zamanın standartlarına göre affedileceğime dair affettim; örneğin, kahraman, kahraman tarafından "ustalaştığında", elbette, sonuç olarak gerçekleşmesi için kasten bazı şeyleri manipüle etti. Esasen, bu klasik Johanna Lindsey, bu yüzden daha önce çalışmasını okuduysanız, özellikle o zamanlardan beklediğiniz şey oldukça fazla. Muhtemelen bugünün standartlarına göre sadece çok az ya da biraz daha az, ama yine de eğlenceli bir okuma, zamanda geriye yolculuk. Benim tek nitpick'im, hikayenin genişletilmiş bir son kullanabileceğidir. Düğünün biraz geçmesini bir tür epilog olarak görmek isterdim.

valentinawilberger

Ben onların yarısını okudum. Gerçekten hoşlandığım bir kaç tane var ve birkaçı da iyi.

valentinawilberger

Baştan sona kadar lezzetli.

valentinawilberger

Oldukça tatmin edici değil. Çok sayıda sayfa, ancak sonunda çok az kaldı. Kötü adam korkunç bir şekilde hükmetti.

valentinawilberger

Bu kitabı birkaç kez indirmeye hazırdım, ama o kadar mutlu olmadım! Bu kitap böyle büyük mecazlar ve mizahla dolu. Yazarların amacı açık ve çok anlamlı. Okumaya devam edin ve pes etmeyin!

valentinawilberger

Nice, but not amazing.

valentinawilberger

Just loved it! I found this excerpt and thought it described the book perfectly - January 1946: writer Juliet Ashton receives a letter from a stranger, a founding member of the Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society. And so begins a remarkable tale of the island of Guernsey during the German occupation, and of a society as extraordinary as its name.