jose_stefano

Jose Stefano Arias Stefano Arias itibaren Browina, Polonya itibaren Browina, Polonya

Okuyucu Jose Stefano Arias Stefano Arias itibaren Browina, Polonya

Jose Stefano Arias Stefano Arias itibaren Browina, Polonya

jose_stefano

Mükemmel Kitap! Çok üzücü, ama okumayı çok sevdim.

jose_stefano

Bluebeard'den zevk aldım, sadece okuduğum ve okuduğum diğer kitapların aksine (9. sınıftan beri ilk Vonnegut kitabım) bir tarzda yazması kolay olduğu için değil, aynı zamanda beni yaratıcılık ve yetenek teorileri hakkında tekrar düşünmeye zorladığı için, kıdemli seminerimin konularıydı.

jose_stefano

Bu kitabın çok hoşuna gitti

jose_stefano

Jen Lancaster'ı seviyorum. Her zaman çok komik bir şekilde gülerdi!

jose_stefano

Hangisi daha kötü, bir konuda hiç kitabı yok veya kusurlu olanı var mı? Bu, Ahmed'in kitabının bizimle karşılaştığı ikilemdir. Kitap, gerçek hatalardan ve metodolojik eksikliklerden muzdarip. Bununla birlikte, konuyla ilgili tarihsel bir anket sunma iddialı bir görevi deneyen ilk kitap. Ancak bir yanlışlıktan söz etmek gerekirse: Ahmed, Khadîja (Hz. Peygamber'in ilk karısı) da İslamiyet öncesi Mekke'deki kadınların miras aldığını gösterdiğini iddia ediyor. İslami Mekke öncesi miras alan mülkteki kadınlarla ilgili bu ifadeye destek vermek için şöyle yazıyor: "Metinlerde, Khadija dışındaki diğer kadınların kendi haklarıyla ticaret yaptıkları, örneğin 'Aisha bint Mukharib (İbn Sa'd, 8: 220) 255, no. 26). " Varsayım, miras alınan paranın ticaret için sermaye olarak hizmet edebileceğidir. Aldığı kaynağa bakarak, İbn Sa'd 8: 220, biri birkaç şey fark eder. (1) Kadının adı Asisha idi, isha'isha değil. (2) Gerçekten de Meccan'dı; bununla birlikte, sadece Hz. Ömer'in ölümünden sonra, yani Hz. Açıkçası, raporun İslam öncesi döneme (ya da o dönemde Mekke'ye) hiçbir etkisi yoktur. (3) Ayrıca, oğlunun Yemen'den gönderdiği parfüm sattı. Dolayısıyla rapor, miras meselesine hiç de bağlı değil. Bir alıntıda üç hata var.

jose_stefano

Müthiş !!!

jose_stefano

Basitçe ilham verici

jose_stefano

Bazı insanlar bu kitabı çok sever - iğrenç buldum. Aşk hikayesini (kitabın anlatısının omurgası) ikna edici ve sevimsiz buldum. Henry'nin doğaüstü yeteneklerine rağmen, ilişkileri oldukça açık değildi. Dişi karakter topal ve cansızdı, kendi istekleri çok azdı.

jose_stefano

Bu, "Lisenin beni okumasına sevindim" kategorimdeki başka bir kitap. Bu kitabı asla kendi başıma almazdım, ama İngilizce dersinde okumak benim için o yılın en iyi bölümlerinden biriydi. Yine de, 10 yıl daha okuyamayacağım, hahaha. Oldukça uzun bir kitaptı ve sonu bilmemek beni (zaman zaman) devam ettiren tek şeydi.

jose_stefano

Böyle eğlenceli bir dizi! Bunlardan çok keyif aldım. Şüphesiz Ellie'm onları okur ve tekrar okur !!

jose_stefano

My Very favourite Stephen King- nothing is scarier than getting lost in the woods.