zoomon

Luis Cardozo Cardozo itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Luis Cardozo Cardozo itibaren Texas

Luis Cardozo Cardozo itibaren Texas

zoomon

Bence tamamen saçma biten. Bu kitap zamanımı boşa harcıyordu.

zoomon

Bunu uçakta okudum ve birkaç kez yüksek sesle güldüm - halka açık okurken asla yapmadığım bir şey (tamam, Sedaris beni birkaç kez çiviledi). Çok eğlenceliydi.

zoomon

Dana Stabenow kitabındaki karakterlerden ** spoiler uyarısı ** ... 14. yüzyıldan günümüze vay vuran bir tarih ... 14. yüzyılda Avrupa, özellikle İngiltere ve Fransa hakkında istediğiniz (veya bilmek istemediğiniz) bir şey. din, sınıflar, gıda, sağlık, veba, savaş, siyaset, vb. dinlenmesi zor, çok fazla isim olduğu için, izlenmesi zorlaştı, ama zengin bir bilgi.

zoomon

Really a life-changing experience. I have never read anything like it.

zoomon

I read this in 2004 yet I am still laughing over it. Awesome collection of stories/essays that will leave you hankering to read Sedaris' other books if you haven't already.

zoomon

the last hero of the age of heroes dies, as his code commands, by his own hand, and a new age begins, where now the hero is the strategist, Odysseus, not the straight forward, no-talk-all-action Aias... this marks the transition of the whole western world into the age of kings and generals, no longer the age of warriors