viktoriabogart

Viktoria Bogart Bogart itibaren Manakamana, Nepal itibaren Manakamana, Nepal

Okuyucu Viktoria Bogart Bogart itibaren Manakamana, Nepal

Viktoria Bogart Bogart itibaren Manakamana, Nepal

viktoriabogart

Daha fazla Anita Shreve okumalıyım. Bütün arkadaşlarım büyük hayranlar. Bu harika bir okuma.

viktoriabogart

Bu kitap gerçekten çok kötüydü. Çoğunu zar zor anlayabiliyordum. Film çok, çok daha iyiydi. Temelde İngiltere'de okumak için gençken New York'tan ayrılan bir adamın hikayesiydi. Büyüdüğü güzel sessiz kasabanın yerini alan gökdelenleri ve insanların kalabalığını bulmak için döndüğünde, ölen kardeşi onu bıraktığı evde alternatif egosunu aramaya başlar. Kelimenin tam anlamıyla, sanki ondan saklanan bir insanmış gibi aradı. Biraz aptalca ve garipti, ama sonunda mesajı alıyorsun.

viktoriabogart

Kafam karıştı

viktoriabogart

Bazı açılardan, bu grafik roman parlak ve diğer yönlerden kendi iyiliği için biraz fazla zekidir. Çok eğlendim ve 19. yüzyıl edebiyatına göz kırpışan birçok referans harika komik ve sizi çok akıllı hissettiriyor. Bununla birlikte, Steampunk kesinlikle sizin işiniz olmalı ve hikayenin cinsiyet ve şiddet unsurunun, açıkça ezici değilse bile biraz yapışkan hale geldiği anlar vardır. Yine de, sahte dergi reklamlarının ve portrelerinin eki, hikayenin dünyasını tamamlamaya yardımcı oluyor ve fantastik, korku ve aksiyon hikayeleri geleneklerinde yer alan büyüleyici ve yaratıcı bir dünya. Doğru insanlar bu kitabı sevecek ve sevmelidir.

viktoriabogart

Bu daha az iyi yazılmış bir Klosterman kitabı gibiydi. Ben, Sellers'ın takıntılı bir hayranıyım, bu yüzden beni hedef pazar yapıyor. Yine de, çok fazla "wink wink" türü bir kenara ve olağanüstü olması için böyle (artı, Smiths seviyorum iken Yanan Dudaklar disses. Huh?). Genel olarak, iyi bir kitap, ama şaşırtıcı değil.

viktoriabogart

I love these books. They are absolutely the best!