suzana_tim6bd0

Suzana Timani Timani itibaren Pasuvanathampatty, Tamil Nadu 636203, Hindistan itibaren Pasuvanathampatty, Tamil Nadu 636203, Hindistan

Okuyucu Suzana Timani Timani itibaren Pasuvanathampatty, Tamil Nadu 636203, Hindistan

Suzana Timani Timani itibaren Pasuvanathampatty, Tamil Nadu 636203, Hindistan

suzana_tim6bd0

İlk Koontz kitabım. Oh çok uzun zaman önce!

suzana_tim6bd0

Başka bir ışık okuyordum ve bu kitabı benim için öneren bir arkadaşımı hatırladım. Bir Harry Potter-"spinoff" dan çok farklı bir şey beklememek için gitmeye karar verdim ama hoş bir şekilde şaşırdığımı söylemeliyim! Bu kitap beni içine çekti ve gerçekten çok memnun oldum! Biraz daha basit yazılmasını bekliyordum, ilk 100 sayfayı okuduğumda ve kendimi hala çok ilgilendirirken bulduğumda şaşırdım. Karakterleri seviyorum ve yazar okuyucu için çok canlı bir resim çiziyor. Bu serinin kalanını okumak için can atıyorum!

suzana_tim6bd0

Harika kitap!

suzana_tim6bd0

GUlf SAHİL ve bayrakları bittiğinde HER ZAMAN SHUFFLE yapın !!!

suzana_tim6bd0

Kendim hakkında çok güzel bir hikaye, sonunda ağladım, gerçekten okumaya değer

suzana_tim6bd0

Değişen, çoklu bakış açıları, 1970'lerin sonunda Lübnan'daki savaşa, hepsi adnan'ın acımasız şiddete yönelik dini gerekçelerdeki şiddetli öfkesi tarafından belirgin bir şekilde renklendirilen farklı bakış açıları veriyor.

suzana_tim6bd0

kennedy kabini, tüm dramı ve uluslararası entrikalarıyla, Vietnam'daki büyük analizlerle yurtiçinde ve yurtdışında Amerikan diplomasisini yeniden tanımlıyor.