delvina

Delvina Maria Maria itibaren Sliwung, Panji, Situbondo Regency, East Java, Endonezya itibaren Sliwung, Panji, Situbondo Regency, East Java, Endonezya

Okuyucu Delvina Maria Maria itibaren Sliwung, Panji, Situbondo Regency, East Java, Endonezya

Delvina Maria Maria itibaren Sliwung, Panji, Situbondo Regency, East Java, Endonezya

delvina

İlk kitaplar sizi biraz üşütmüşse, endişelenmenize gerek yok ... 3. kitaptan itibaren seri daha iyi.

delvina

Bir erkeğe şaşırmış gibi yazıyorsanız, arzulanacak çok şey var.

delvina

Toyoshima'nın çığır açan çizgi romanını seviyorum ve bu günlük gazeteler koleksiyonu, en iyi yaptığı şeylerden bazı harika örneklere sahip. Farklı tanıdık karakterleri olan gerçekçi bir evren yaratır ve vaaz veya savunma olmadan çoklu POV'lardan gelen yarış ve bağnazlığı yansıtır. Politikasına her zaman katılmıyorum, ancak sosyal ve kültürel eleştirilerinin birçoğu yerinde. Ve en önemlisi, komik! Toyoshima, mizahı ırkçılık, cinsiyetçilik, homofobi vb. İle savaşmak için bir silah olarak kullanma konusunda çok beceriklidir ve ayrıca kendisiyle ve çalışmalarıyla dalga geçmekten korkmaz.

delvina

Ülkenin nereye gitmesi gerektiğini düşündüğü ve zaten sahip olduğumuz bazı sorunları nasıl çözebileceğimiz konusunda ilginç düşünceleri var. Bu kitabı okumayı sevdim çünkü konuşuyor ve gerçek fikirleri olan gerçek bir insan gibi görünüyor.

delvina

dude this book is awesome. its soooooooooooooo much better than the first one.

delvina

This book is surprising. I love the way in which it was constructed...the short story aspect of this novel really opened up different view points on the main character of Olive Kitteridge. I love how realistic the themes are - those of marriage, parenting, tragedy, suicide, illness and natural death are all dealt with through endurance. Life happens. Things go WRONG. Life can be painful and yet we wake up everyday, until one day we don't...but we should never let ourselves get to the point where we don't WANT to wake up! I read this book because I have been trying to open myself up to new authors and in doing so I have read a few of the more recent Pulitzer Prize Winners in Fiction. This novel won in 2009. It being so recently written, I was struck by how many references to current events were included. This is very different from the older classics I usually read and I found it gave me a different sort of connection to the book and its characters. It could have been about my own grandparents...even though God, I hope that's not how they feel!