christina-davidson

Christina Davidson Davidson itibaren Kalheri, Uttar Pradesh 246732, Hindistan itibaren Kalheri, Uttar Pradesh 246732, Hindistan

Okuyucu Christina Davidson Davidson itibaren Kalheri, Uttar Pradesh 246732, Hindistan

Christina Davidson Davidson itibaren Kalheri, Uttar Pradesh 246732, Hindistan

christina-davidson

http://www.thebookstacks.com/book-rev...

christina-davidson

Bu kitabı sipariş ettim ve istediği zaman gelmesini bekledim ... Çok sık kurgusal romanlar okumamama rağmen okumak için çok istekliyim, sadece çok, çok iyi olduklarında. Bu eşsiz kitap hakkında birçok harika şey ve ilginç şeyler duyuyorum. Bitirdi. Bu muhtemelen raflarımdaki en iyi roman kurgu romanı. Moby Dick gibi bir klasik olmasını bekliyorum. Kesinlikle uygulanabilir ve akılda kalıcı birçok satır ile yeterince teklif edilebilir. Okuduğunuz gibi keşfetmenize izin vermek yerine, buraya koyarak onları sizin için mahvetmek istemiyorum. Sona biraz saçma geldi. İlk başta tatmin edici ve huzursuz edici buldum, ancak ikinci muayenede belki de tatmin etmesi veya razı olmaması gerekiyordu. Bence bu bir zorunluluktur ama beklentilerinizi geride bırakın.

christina-davidson

Bu bir yıldan fazla sürdü. İçeri girmekte zorlandım. Sanırım devam etmemi sağlayacak ilk yakalama yoktu. Her şeyi daha çok sevme eğilimim olduğu için dizide okuyabilirim ya da okumamış olabilirim. Hikayede doğaüstü bir dönüş olduğunda aslında şaşırdım. Bunun bir sebepten dolayı geldiğini görmedim. Sanırım sadece Dexter tarzı bir kitap bekliyordum.

christina-davidson

Bu, kadın kurguya giriş olarak seçtiğim üç kitaptan biri. Son olarak bir sebepten ötürü okudum çünkü yaptığım için memnunum çünkü bu kitap beni yirmili yaşlarında bir kadın yazar tarafından asla başka bir kitap okumamı engelledi. Kitabın başlangıcında bu karakter neredeyse üzücü ve acıklı. Kitabın süresi boyunca öyle kalıyor ama kendini buluyor ve bunun iyi olduğunu anlıyor. Yazarın karakter büyümesini iyi olacağını ve hayatının da devam edeceğini fark etmesini seviyorum. Mağaza kitap ve tüm "iyi şeyler" (ortalama insan deneyimi hakkında gerçek olduğunu düşündüğüm her şey) yolun yaklaşık 3/4 almaya başlar talihsiz oldu. [SPOILER ALERT:] Bence arkadaşıyla evlenmeden konuşmaya çalışmasının klişe ve ani olduğunu düşünüyorum. Bu gerçekleşmenin ona biraz geç geldiğini biliyorum, ama bazılarının yazarın bu olayı önceden haber vermek için kitapta biraz daha erken yapabileceğini ve belki de arkadaşına büyük bir şey yaptığını söylemesi için daha iyi bir yapıda olabileceğini düşünüyorum. hata. Gerçek hayatta, çoğu insan için, sadece uyanır ve wow'un bir hata yaptığını fark etmezsiniz. Gerçi sadece ben. Her şey harika bir kitaptı ve tekrar okumak ve başkalarına tavsiye ederim.

christina-davidson

Şimdiye kadar okuduğum en iyi kitap.

christina-davidson

Gecikmiş sonuç: Aman Tanrım, Elizabeth Gilbert çok sinir bozucu. Güncelleme: Hala okuyor! Ugh. İtalya bölümü harikaydı. O tarif pizza deneyimi Como ve Parma arasındaki supermercato tam olarak benim gibiydi. Şimdi, Hindistan bölümünde sıkışıp kaldım ve içine girmek gerçekten zor. Teksas'tan Richard eğlenceli. Bu kitabı okumak zorunda kaldım çünkü insanlara İsviçre'ye gittiğimi söylediğimde sürekli olarak "Bu bir Yemek, Dua, Aşk gezisi gibi mi?" Diye soruluyordu ve ne hakkında konuştukları hakkında hiçbir fikrim yoktu. Şimdiye kadar, benden daha fazla yeme ve dua etme gibi geliyor, ama onu sevgi dolu cephede dövüyorum. Şimdiye kadar, her neyse ... hala bitirmesi gerekiyor.

christina-davidson

Birinci Satır: "Çocuklar oynuyor." Dirge, kara mizahi ve eğlenceli bir okuma daha yarattı. Lenore her üç ciltte de bir karakter olarak büyümüş ve hikaye daha uyumlu bir akış kazanmaya başlıyor. İlk ciltler çoğunlukla benzer karakterlere sahip ayrık kısa segmentlerdi. Ancak şimdi, vinyetlerin hoşlandığım geçmiş hikayelere referansları var. Bu en son yayınlanan Lenore hikayeleri, ama umarım gelecek daha çok şey vardır.

christina-davidson

Editedit: Yaklaşan Soonsies! Sac kütüphanesinde sadece bu kitap bulunmaz, aynı zamanda başlığın hiçbir yerinde "Cunt" olan bir kitabı yoktur. Prudes. Düzenleme: (beş buçuk yıl sonra). Said Sac kütüphanesinde bu kitabın bir kopyası bugün satıldı. Satın aldım. Ben çok iyi aldım. Okumak için donuk bakıyorum.