astorm

Maeder Arturo Arturo itibaren Łążek, Polonya itibaren Łążek, Polonya

Okuyucu Maeder Arturo Arturo itibaren Łążek, Polonya

Maeder Arturo Arturo itibaren Łążek, Polonya

astorm

Harika konular Harika görüşler. Gerçekten çok şey öğrendim.

astorm

B & B'de yaptığım kahvaltıların neredeyse tamamı bu yemek kitabından geldi; "Kakule bal elmalı Hollandalı bebek" karşılığı değer!

astorm

Bob Dylan'la gerçekten ilgilenmiyorum. Ayrıca, sesli kitap okuyucusunun dinlediğim James Patterson kitapları ile aynı adam olduğunu düşünüyorum ve bu benim için garipti.

astorm

Sadomasochism'in rahatsız edici bir akımıyla bağımlı yazar.

astorm

Cinayet, tecavüz, hadım etme, seks, mastürbasyon, sakatlama ve aldatma bu gerçekten bükülmüş romanın sadece bir kısmı. Bu Chuck Palahniuk tarafından okuduğum üçüncü kitap ve aynı zamanda en iyi ve en rahatsız edici. Hikaye, başyapıtlarını yaratabilecekleri dünyadan üç aylık bir geri çekilmeyi kabul eden yazarlar, şairler ve ekran yazarları grubunu takip ediyor. Büyük ve kaçınılmaz eski bir tiyatroda kilitlendikten sonra, geri çekilme halkı, çevrede çalışmayı zorlaştırıyor ve sonunda geçmişlerinin bakışlarını verirken ve üç ayın bitmesini beklerken, kabin ateşinin çılgın varyasyonlarına yenik düşüyor.

astorm

Güzel, garip lirik ... Garip bir dünya, güzel bir dünya. Kahramanlar gerçekten kahramanca, kötü adamlar büyük bir kötülük. Kadınlar güzel ve zarif. Maceralar, Eddison'un yarattığı dünyayı yukarıdan aşağıya yayıyor. Benim açımdan, bunu ya da "Don Kişot" u okmayı tercih ederim. Kişisel ihtişam duygumun en iyi ve en doğru ifadesi her zaman olacaktır.

astorm

Sedaris kitabını okuduğumdan beri biraz zaman geçti ve işinden ne kadar keyif aldığımı unutmuştum. Onu nadiren kahkahalara boğulmuş komik buluyorum, ama okuduğum her şeyi sevdim. Hikayenin kendisi çok kişisel görünse bile, bir şekilde herkesle alakalı görünen konulara dokunuyor. Bence bu gerçekten yetenekli bir yazarın işareti