vigha

Virg itibaren Mohana, West Bengal, Hindistan itibaren Mohana, West Bengal, Hindistan

Okuyucu Virg itibaren Mohana, West Bengal, Hindistan

Virg itibaren Mohana, West Bengal, Hindistan

vigha

Bu kitap, Douglas Adams ve gerçekten de Douglas Adamsy'ye olan tutkumun bir devamıdır. Kings Cross istasyonunda satın aldıktan sonra trenimin evine geldiğimde 42 sayfaydım, eminim Bay Gill'in sayfaları şanlı olayı kolaylaştıracak şekilde ayarlamış olması gerekir ve bunun için ona teşekkür ederim.

vigha

Bu yazara ilk kez üniversitede feminist bir teori dersinde girmiştim, burada bir kadını hayatının yeniden yarattıkları sonucu takip eden Yasemin'i okuduk. Merak etme, sihir ve yoğun yaşam anlayışı için Dünya'nın Sahibini seviyorum.

vigha

Bu, K2'ye tırmanma girişiminden sonra Pakistan'ın uzak bölgelerinde ve sonunda Afganistan'da okullar inşa etmeye başlayan, dağınık bir gelişme savunucusu olan Greg Mortenson'ın öyküsüdür. Hikâyesi çok ilham verici, hem eğlenceli hem de iyi yazılmış, ki bu da 3. şahısların yaşadıklarını anlatmıyor.

vigha

İlk kitaba aşık oldum ve devam filmini denemeye karar verdim. Güzeldi ama içeri girmesi biraz zaman aldı.

vigha

Edebiyatta Nobel Ödülü sahibi seksen üç Pretextat Tach'ın yaşamak için sadece iki ayı var. Obezite ve misantropi canavarı, onunla görüşmeye gelen gazetecileri kovmak için alaycı bir zulümle oynuyor. İlk dörtü dehşet içinde kaçtı. Beşinci, Nina, onun ve sırrı hakkında haklı olacaktır: kelimelerin altında suçu gizleyin ve işin altında, sahtekârlık. Edebiyat, gerçek olan, gözyaşı ve kandan oluşur.

vigha

İnanılmaz bir hikaye - her Amerikalı bunu okumalı. Hikayenin neye benzediğini ve dönüşünü bilmeden, bir ailenin Katrina Kasırgası ile başa çıkma mücadelesinin basit bir anlatısını beklediğini okudum. Bu ailenin hikayesi sizi kancaladıktan sonra, Zeitoun'un gerçek hikayesi başlar: sinir bozucu, sinir bozucu ve utanç verici. Bu kitap indirilemedi. Eggers, hikayeyi ilerletmek için temel olarak yazma açısından asgari şeyi yapar, basit nesir gerçeklerin kendileri için konuşmasına izin verir. Bu kitap yeterince tavsiye edemez.

vigha

It was a pretty good book. The main character whined a lot and made choices that lacked any common sence. It covered more on how bad humans can be to each other. If you like other zombie books you will like this one.