didi2012ddda

itibaren 30593 Los Pérez de Arriba, Murcia, İspanya itibaren 30593 Los Pérez de Arriba, Murcia, İspanya

Okuyucu itibaren 30593 Los Pérez de Arriba, Murcia, İspanya

itibaren 30593 Los Pérez de Arriba, Murcia, İspanya

didi2012ddda

Tamamen garip ve o kadar da eğlenceli değil. Bu kitabın amacının ne olduğundan ve çoğu zaman sinirlerimden geçtiğinden emin değilim.

didi2012ddda

E sızdırılmış Dilan Makhdar size iki nakit para verir.

didi2012ddda

Sınıfında en iyi Öykü ve Sanat kombinasyonu. Hepsi gerçekmiş gibi görünüyor ve okuyor. Bana yeterince gerçek.

didi2012ddda

Kitap olarak gizleyen genişletilmiş bir blog yazısı. Bu kitapla çok daha fazlası yapılabilirdi, ancak yine de insta-tarihin tehlikelerini vurgulamaktadır.

didi2012ddda

Dizide iyi bir hikaye, ancak daha fazla karakter gelişimi yolunda değil ve başlı başına bir hikaye olmaktan ziyade ana hikaye satırları arasında bir boşluk gibi okuyun. Ben şahsen gizemi çok mistikleştirici bulamadım ve çözmenin ne kadar kolay olduğunu hayal kırıklığına uğrattım. Ayrıca - diğer 2 Dulcie kitabını tekrar okumadım, bu yüzden hafızam, bu kitapların kitap 2 için değiştirilen bir sona erdikten sonra ortaya çıkması gibi görünmüyor olabilir.

didi2012ddda

Tamam ... bu kitabı Costco b / c 'de aldı, sadece 8.99 dolardı. Bir arkadaşım bu dizinin 3'ünü okudu ve yemin etti. Yavaş ve hantal başladığını, ancak daha iyi hale geldiğini söyledi. Tatile çıktım ve beni okumaya zorladı. Yarısından fazlasını aldı, ama nihayet alıp dikkatimi çekti. Post'un söylediği gibi "çılgınca şüpheli" olarak adlandırdığımı bilmiyorum. Ama bu iyi bir hikaye. Dizideki diğer 2 kitabı okumayı dört gözle bekliyorum! Mayıs 2010'da, başka bir kitap haline getirilince bu kitaptan vazgeçtim. Gelecek hafta kütüphaneye gelmeden önce geri dönmeyi umuyorum! Kütüphaneden geri aldım ve gerçekten içine almaya çalıştım ve ben sadece yapamadım. Neredeyse yarı yolda bıraktı ve vazgeçmek zorunda kaldı. Diğer kitaplar beni cezbediyor ve beni çağırıyordu ve kendimi bunu almak zorunda kalırken hayal ettim.

didi2012ddda

Bazıları bir şekilde veya olmak üzere olan pek çok karakter. Elizabeth'in kocası Phil ona pek aldırış etmiyor. Bu noktada, resimde onsuz nasıl bir hayat olabileceğini düşünüyor. Elizabeth geline teyze Jennifer. Düğünde usta olan Conner ve Patrick, Elizabeth'in yetişkin oğullarıdır. Avukatı kocası için kol şekeri olduğuna inanan Suzette var. Her şey ve Suzette'e giden herkes onun küçük dünyasında birinci sınıf olmalı. Tasarımcı kıyafetleri giyiyor ve hızlıca görünüşlerine göre değerlendirerek insanlara bakıyor. Onun dünyasında her şey iyi değil. Kocası damadın patronu. Suzette, kocasının sekreteriyle ilişkisi olduğuna ikna oldu. Bayan Simpson (Margaret) ile tanışın - Margaret keyifli, olumlu ve iyimser. İnsanların hayatlarında sıkıntı yaşıyor ve onlar için dua ediyor. O gelinin büyükannesi. Neredeyse kocası Calvin'i neredeyse 60 yıldan beri özlüyor. Suzette ve Elizabeth konuştukça işler daha da karanlık ve daha açık görünüyor. Laura, David'in karısı. Onu meşgul tutan neredeyse 2 aylık bir kızı var. David, damat adayının kardeşidir. Şu an evliliğinde güvensiz hissediyor. Ne de olsa düğünde çok hoş görünen kadınlar var ve kayınvalideleri çok zengin. David'in onun hakkında başka düşünceleri olup olmadığını merak ediyor. Görünüşe göre Ingrid, arkadaşı Jenny'nin düğün planlayıcısı. Ingrid, şeref hizmetçisi, Jenny'nin en iyi arkadaşı. O ve nişanlısı, Jason yakında evlenmeyi planlıyor. İkinci kez düşünceleri var, Patrick'e bakıyor. Jeannette - gelinin annesi. Eric - gelinin babası, Margaret oğlu. Lana - nedime ve ayrıca Jenny'nin kolejden oda arkadaşı. Ayrıca Patrick'i de izliyorum. Catherine damadın süper zengin annesidir. Burnundan aşağıya, Laura'ya bakar. Catherine, Alex ile evli. İyi bir zengin adama benziyor. İlk birkaç bölüm için potansiyeli olduğu ortaya çıkan şey, şimdi kendilerini diğer kadınlarla karşılaştırarak sinsi, güvensiz kadınlarla uğraşmak. Bazıları, erkeklerinin başka biriyle daha çok ilgilenen veya olabileceğinden çok eminiz. Şimdi hikayenin erkek tarafını duymak istiyorum. Yazar “Eric'im”, “Calvin'im”, “David'im” gibi pek çok şey kullanıyor.

didi2012ddda

Çok şirin!

didi2012ddda

Great book, would recommend to anyone.

didi2012ddda

completely amazing.

didi2012ddda

this book changed my life.