amerces

Alexandre Merc Merc itibaren Batuan, Sukawati, Gianyar Regency, Bali, Endonezya itibaren Batuan, Sukawati, Gianyar Regency, Bali, Endonezya

Okuyucu Alexandre Merc Merc itibaren Batuan, Sukawati, Gianyar Regency, Bali, Endonezya

Alexandre Merc Merc itibaren Batuan, Sukawati, Gianyar Regency, Bali, Endonezya

amerces

testGoodreads

amerces

Bu işe girmem bir yıl sürdü, ancak bundan sonra gerçekten bağımlı oldum. Harry'nin kitaplarını daha iyi takip etmeyi seviyorum. Gerçekten güçlü sihirli dünya ..

amerces

Fena değil, Rincewind, Twoflower ve Luggage eksik olsa da ... Öyle olsa da, başrollerde eğlenceli ve eğlenceli bir özgür kadınla tanışmak her zaman bir zevktir. Erkek kahramanlara karşı kesinlikle hiçbir şeyim yok ama bazen tabloları biraz değiştirmek kötü değil. Kısacası, eğlenceli bir kitap, bazı çok komik anlarla, ama yüksek sesle kahkaha atmadım (ilk iki ciltte oldu).

amerces

tarihinde, yorumun buraya gelmesi gerekiyordu. ayy.

amerces

Bir çocuğun küçük bir erkek kardeşin doğumuyla ilgili duyguları hakkında çok eğlenceli bir hikaye.

amerces

21 ay - Dini olmaya gerek kalmadan bahar ve yeni hayat hakkında güzel bir Paskalya kitabı. Çok tatlı.

amerces

Bu kitabı aslen 16 yaşında olarak okudum ve bu güne kadar benim favorim.

amerces

This was a funny and creative book. I enjoyed all the new insights to fairytales. :)

amerces

The first couple of pages of this book are among my favorite openers ever. Ruth Ozeki is brilliant and just incredibly funny. Even though I think the ending of the book is a little pat, I still consider the book as a whole one of the most amazing I've read -- I'm only harsh on the end because I so, so loved the first hundred pages that I was sure I was going to laugh and cry my way through until the triumphant end, when I could put it down and say with deep satisfaction that this was the best book I'd ever read (except for A Tree Grows in Brooklyn, which retains that title). There is so much humor and heart and just plain life in this book, so many moments that made me smile or laugh or otherwise touched my heart.

amerces

I was expecting more. The main character was so promising but became annoying about half way through.