tokasuma

TorbenKaare Stokholm Stokholm itibaren Dhamanmara, Jharkhand, Hindistan itibaren Dhamanmara, Jharkhand, Hindistan

Okuyucu TorbenKaare Stokholm Stokholm itibaren Dhamanmara, Jharkhand, Hindistan

TorbenKaare Stokholm Stokholm itibaren Dhamanmara, Jharkhand, Hindistan

tokasuma

Zadoff'un ilk kitabındaki saçmalığa bayıldım ama kendimi bu zorla zorlamak zorunda kaldım. Ve ben bir ucube tiyatro geekim; Bu bana kolay bir satış oldu. Sadece Z'nin hikayesine gerçekten yatırım yapıldığını hissetmedim. Saldırı milyarlarca notu yanlış görünüyordu - arkadaşlarla ve diğer teknik uzmanlarla ve Derek'le konuşmalar - bunların hiçbiri bilmediğim bir gerçek gibi görünmüyordu. Sahne arkasında çalıştım ve performans gösterdim, ancak bunun çok azı beni ilgili olabileceğim her şeye geri götürdü. Ve ilk kitabındaki yağ protagına üç boyutlu bakıştan sonra ve anılarında ne belgelendiğini bildikten sonra, Zadoff'un drama öğretmeni tasvirine her yağ klişesini yazdığını söylerim. Bakın, kendim şişmanım ve söz veriyorum, Hostes ürünlerini yemekten başka stresle başa çıkma yollarım var. (okuma: 65)

tokasuma

Bu kitabı çok sevdim ve nihai hediye Carolyn ve Sean Savage, hiç ip takmadan vazgeçti. Sonunda takip edebileceğim bir blogları olduğunu bilmek hoşuma gitti ve o zamandan beri bir surragate ile ikizleri ele geçirdi ve ne dokunaklı bir hikaye. Bu kitabı çok sevdim ve aileleri, değerleri ve gönlünüzün size söylediklerini yapmanın harika ve eğlenceli bir okumasını yaptım.

tokasuma

Oldukça berbat başladı, ama çok daha iyi var. Sonunda acı tatlı oldu.

tokasuma

Pete, a "perfectly practical pig" saves Pickles, the boisterous elephant, from the circus. Pickles and Pete strike up a joyful friendship until Pete simply can't handle the chaos that Pickles brings into his life. After a very scary flood, Pete realizes that his friend truly makes life worth living. There is so much to love about this book. The illustrations are an important part of this complex story. Early in the book, we see that Pete has several well know paintings hanging on his wall. Breathed uses these pieces of art throughout the book in a way that is fun, interesting, and thoughtful. Breathed also uses a variety of styles, which really enhances the tone and feeling of the story. I'm not sure that this is a great book to use for instruction in a library program and I'm not sure that it would make a good whole group read aloud. But it's a wonderful book and I look forward to reading it to my own children one day.