zamolxis

Zamolxis ART ART itibaren Colonia J. Agustín Castro, Dgo., Meksika itibaren Colonia J. Agustín Castro, Dgo., Meksika

Okuyucu Zamolxis ART ART itibaren Colonia J. Agustín Castro, Dgo., Meksika

Zamolxis ART ART itibaren Colonia J. Agustín Castro, Dgo., Meksika

zamolxis

Kullanıcı tanımlı “banyo kitapları” kategorisinin sadece bu tür bir kitabı tanımlamak anlamına geldiğini belirtmek için bu fırsatı değerlendirmem gerektiğini düşünüyorum: bir tanesinde kolayca sindirilebilen iyi yazılmış ve kışkırtıcı makalelerden oluşan bir koleksiyon veya bölüm -beş-on dakikalık okumalarla bir zaman. Tabii ki, kategori snickering veya bu tür literatürün titiz ve entelektüel açıdan anlamsız olduğuna dair bir inanca ilham verebilir. Hiçbir şey gerçeklerden daha fazla olamaz. Banyo kitaplarıyla ilgili aşağılayıcı veya değerlendirici bir şey yoktur; kesin bir amaca hizmet ediyorlar ve materyal okumadan banyo bulmak için sizi zorluyorum. Aslında, 'banyo kitabı' kavramını benimsemeli ve önerilerimizi daha özgürce paylaşmalıyız. Şimdi, izin verirseniz, ilgilenmem gereken bazı "iş okumalarım" var.

zamolxis

1893'te Chicago'daki Dünya Fuarı hakkında çok şey öğrendim. Adil olanı öğrenmenin yanı sıra, şu anda bu fuardan gelen şu anda kullandığımız birçok, 'icat' vs. olduğunu öğrendim: Ferris Wheel, Pabst Blue Ribbon Beer, Rendelenmiş Buğday ve daha fazlası. Büyüleyici bir gerçek hikaye!

zamolxis

Bu kitap harikaydı. Daha önce böyle bir kitap okumamıştım. İlk başta karakter, yaptığı aptalca şeylerle beni çıldırttı. Ama onu sevmek için büyüdüm ve onun daha fazla macera olacağını ummuştum.

zamolxis

Bunu bir süre önce okudum ama listeme koyamadım. Kaderin Oğulları dizisinde dördüncü. O Evanor ve uzun mesafelerde başkalarıyla iletişim kurmak için projelendirebileceği ve kullanabileceği güzel bir sesi var. Bu kardeşlerden birini kurtarırken sesini kaybetti. Bu, gelecekteki gelini elde etmenin hikayesi.

zamolxis

Yaratıcı, ilginç ve çok dokunaklı. Kolay ve hızlı okumak, gerçekten harika bir parça - onu sevdi.

zamolxis

bu kafa karıştırıcı ve zor bir okuma - keşke daha fazlasını söyleyebilseydim, ama sanırım hikayeyi hiç anlamadım. meydan okuma için hazırım ve tekrar okuyacağım!

zamolxis

Long. I was surprised by the intricacies of the plot.